Wpis z mikrobloga

#iwonawieczorek #zaginieni #kryminalne #sopot #gdansk #gdynia #trojmiasto #jelitkowo #komentarze #truecrime

Komentarze z pudelka. To prawda, ze Adria zmieniła nazwisko i wyjechała za granice?
Wiecie może, czy jeśli przesłuchają ręcznika, to ściągną całe to szemrane towarzystwo na przesłuchania, czy jak to wyglada?
Jeśli Adria tez jest za granica, jak jeden z tych chłopaków, którzy tez tam byli na imprezach w momencie zaginięcia Iwony, czy doprowadzenie ich do przesłuchania może być utrudnione? Np jeśli wyjechali do Holandii, to raczej szukaj wiatru w polu?
Wiadomo ze ludzie wyjeżdżają za granice, już od lat, do pracy, żyć, ale raczej mało kto zmienia przy tym nazwiska.
Mama Iwony podobno pozostawała w kontakcie z Adrią/jakaś koleżanka Iwony, bo pamietam fragment wywiadu z nią - ze jedna z koleżanek Iwony powiedziała mamie Iwony, ze „zaczela ja rozumieć dopiero gdy zaczela mieć własne dziecko”. Mi to jakoś podpasowuje do Adrii, ale Iwona miała tez jakaś inna kumpele, Kaske lat 17 na tamte czasy.
Czy ktoś wie coś na te tematy? Może ktoś mieszka blisko, coś słyszał?
Pobierz czaszkopranie - #iwonawieczorek #zaginieni #kryminalne #sopot #gdansk #gdynia #trojmi...
źródło: comment_1671020292fLqLwbNep9lJIRJ10x5tl1.jpg
  • 40
@ch3rrie: Patryk, Paweł wystawił swój dom na sprzedaż i tez chyba się zwinal albo przynajmniej próbuje. Jeszcze niedawno ogłoszenie jego domu wisiało w necie. Tego domu co mu policja jesienią trzepala. O Adri nie wiem
@shnitzel: pojawiaja sie tylko sprzeczne informacje co do tej drugiej osoby. Raz pisza, ze to kobieta, a raz ze drugi mezczyzna. Czekam na jakies potwierdzenie w tym zakresie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)