Wpis z mikrobloga

Jestem chyba trochę przegryw. Po obejrzeniu filmu Michała Pisarskiego o wii u zapragnąłem mieć te konsole. Niewiele myśląc postanowiłem ją kupić mimo, że doskonale zdawałem sobie sprawę, że na te konsole nic nie ma a gry nintendo nie sa na moją kieszeń ale się pocieszałem e przecież wgranie na konsole nintendo soft moda to prosta sprawa. I tu pojawia się problem na wii u poza 2 grami tj. Mario kart 8 i bayonetta 2 kompletnie nic mnie nie interesuje. Wszyscy chwalą te zelda ale ja nie lubię gier gdzie nie mam określonego z góry celu. Nie lubię łazić po mapie bez sensu i tracić czas (stąd mnie dziwi ten kult gier od from softwarowe). Pozatym jak wgram te tiramisu to będę miał wyrzuty sumienia. Co radzicie mi zrobić sprzedać to wii u dopłacić 200 zł i kupić switcha czy jednak trzymać wii u i odpalić raz na rok jakieś gry imprezowe jak np. rodzina na święta przyjedzie? #nintendo #switch #nintendoswitch #wiiu #gry
  • 7
że doskonale zdawałem sobie sprawę, że na te konsole nic nie ma


@xXxPu55ySl4y3RXxX: Ja kupiłem bo nigdy nie miałem Wii a Wii U to jedna z lepszych opcji do gier z Wii. Po za tym na wii u kupiłem sobie
- zelda twilight princess
- zelda windweaker
- ultimate nes remix 1 2
- zombi u
- nintendoland
- rayman legends
- star fox zero
A na wii:
- metroid prime
. Pozatym jak wgram te tiramisu to będę miał wyrzuty sumienia. Co radzicie mi zrobić sprzedać to wii u dopłacić 200 zł i kupić switcha czy jednak trzymać wii u i odpalić raz na rok jakieś gry imprezowe jak np. rodzina na święta przyjedzie? #nintendo #switch #nintendoswitch #wiiu #gry


@xXxPu55ySl4y3RXxX: Za ile to wii u planujesz sprzedać?

Po za tym mnie ciekawi czy przypadkiem za rok lub dwa nie będzie się
@xXxPu55ySl4y3RXxX: Dlaczego brałeś wii? Masz nintendo switcha, 3w1, handhelda, może stać na czymś i grasz z osobnego pada albo podłączyć pod tv i mieć zwykła konsole. Na dodatek gier jest od groma, z czego większość bardzo dobrych. Dostęp do biblioteki klasyków i innych starszych gier. No i jak gry nie są na twoja kieszeń to kupujesz używki albo dołączasz do jakiejś grupy nintendo gdzie wymieniają się grami i bierzesz to co