Wpis z mikrobloga

@janushek: na reddicie ktoś pisał że jak pobrał przez apkę to mu zadziałało (nie wiem jak to się robi bo nigdy apki nie miałem) a drugi mówi że przez apkę uzyskał inną wersję gry niż ta z dokupowanymi dodatkami (że przez apkę dostał goty mając tą wersję 2015 xD, nwm jak) i że działała
  • Odpowiedz
@Aeterna: I found the solution to my problem, i deleted the game, and then i found on my ps app the ps5 witcher 3 complete edition, just downloaded and boom there were the dlc s and i could just load up my previous save from blood and wine
  • Odpowiedz
@janushek: hey guys if you're experiencing issues with base game + dlc separately try switching to full edition instead of complete edition. it's for free. found it from phone app. they are built-in this pack
  • Odpowiedz
@Aeterna: #!$%@?, ja tak nie mam i complete edition jest płatne a coś takiego jak full edition w ogóle nie istnieje XDDDD

#!$%@? z tą śmieszną firmą, zaczęli robić duże i prawdziwe gry to się zaczęły schody, pobiorę czwarty raz a jak nie zadziała to #!$%@?ć, mam dość
  • Odpowiedz
@bomba4: @janushek: chyba wiem w czym problem. Dodatki to wersja CUSA między innymi z Turcji xD idioci dali złe pliki. Odpaliłem teraz na wersji bez dodatków na tureckim PSN grę bo kiedyś tam kupiłem też i czyta dodatki te co pobrałem z polskiego a to inna cusa powinna być xD
  • Odpowiedz
@janushek: kupiłem kiedyś kuzynowi na tureckim storze bez dodatków wieśka. Z ciekawości pobrałem na tureckim. Patrzę a on czyta te zasrane dodatki z polski xD a no i zróbcie sobie kopię zapisów z PS4 na usb jeśli Wam na tym zależy w razie co bo coś mi tu śmierdzi
  • Odpowiedz
@janushek: jestem częściowo zaspokojony xD program sobie trochę na tym tureckim koncie. Sejvy czyta. Jak zacznie wszystko działać w PL to zawołam. Tymczasem nie ma sensu pobierać czwarty raz bo znowu się #!$%@?. 99% na moje że naprawią błąd do końca tygodnia
  • Odpowiedz