Wpis z mikrobloga

trzeba je oddzielnie pobrać niestety


@rob3raht: wiem, zrobiłem to od wczoraj już 2 razy, masz na screenie że konsola je widzi jako zainstalowane - Tobie działa?

Edit: przeinstalowałem całą grę, bez zmian
@janushek: trzeba czekać aż naprawią. Mam to samo i tyczy się to wersji 2015 z dokupowanymi dodatkami. Podobno na Xboxach to samo. Btw kupowałeś pakiet dodatków czy kupowałeś po kolei wtedy Serca i Krew?
@SalvationArmy: niestety mam tam problem na PS5 i nie pomaga ten sposób :( znaczy u mnie to inaczej wygląda ale CDP coś spieprzyło z kompatybilnością tych dodatków. Dobrze słyszeć że na Xboxie coś się ruszyło
@Aeterna: no co Ty, minął dopiero dzień
Przecież bug z questem ze zbroją Szkoły Wilka był naprawiany kilka lat w kilku aktualizacjach także spokojnie, będzie naprawione.

Kiedyś.
@janushek: cholera. No mi też nadal nie działa ale to nie jest jakiś tam bug tylko gry nie idzie odpalić także powinni to szybko ogarnąć

https://support.cdprojektred.com/en/witcher-3/playstation/sp-technical/issue/2336/cant-find-the-ps5-version-of-the-expansions-on-the-playstation-store

Coś tam pracują. To jest z tym związane. Słyszałem że poprzez aplikację ps app da się to ogarnąć jakoś. Niestety nie mogę sprawdzić bo brat ma apke na telefonie