Wpis z mikrobloga

@MrGalosh: kasztan przekonywał że gra jest GOTY, a ma niższą jakość od Wieśka, który wyszedł pół dekady temu za mniejsze pieniądze. W ogóle 60-70% zawartości zrobione na odwal się, gra łatana ponad rok i dalej są problemy. A i mechaniki, które są gorsze od 20 letnich produkcji pisanych za paczkę draży korsarzy.

Już to pisałem rok temu, fani cedepu są gorsi od fanów bethesdy, bo oni przynajmniej w jakimś stopniu potrafią
jak mozna w to grac po angielsku :F


@ROCCO1: Odpowiem zupełnie poważnie: normalnie, jak się zna języki, to się gra. xD
A tak totalnie poważniej - angielscy aktorzy głosowi są lepsi i znają się na swoim fachu. W polskiej wersji Krwawy Baron co najwyżej jest dobrym aktorem, reszta jest zwyczajnie marna i zrobiła sporo roboty spod fallusa.

głos Geralta w ang wersji jest do dupy.

@DragonMati: jest tylko jeden problem.
Gardze takimi ojkofobami jak ty


@AdamKarolczak02137: No przepraszam, że mam jakiekolwiek standardy co do dobrze wykonanej roboty. Naprawdę jest mi przykro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i nie wiem jak można być ojkofobem przy produkcie kultury, który czerpie pełnymi garściami z dokonań od północy do południa Europy.
Jeśli jesteś kolejną osobą, która twierdzi, że świat Wiedźmina jest "słowiański", to czas byś wyciągnął gwóźdź z tego orzeszka, który nazywasz
tobie obrzydzono polskość że jest to aż smutne


@AdamKarolczak02137: Potrzebny cytat, jakieś źródło albo chociaż dowód. Nie będzie mi jakiś randomowy wykopowy chłystek wmawiał kłamstw i swoich projekcji.
A poza tym - to że masz niskie standardy, to twój problem.