Wpis z mikrobloga

@2phonepiotrus: Najlepsze jest to, że mówisz jak było, bo nie tylko decyzja była kuriozalna o tym karnym, ale samo zachowanie Messiego też xD Zjadą Cię i tak, że jesteś psychofanem CR7 i messi did nothing wrong
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: Ja generalnie lubię i podziwiam talent Messiego, ale masz rację, z tą sytuacją przyaktorzył konkretnie. I jeszcze sam sobie piłkę ustawił na jedenastym metrze, zanim sędzia w ogóle gwizdnął karnego i sprawdził VAR. No dosyć to było bezczelne, nie przeczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i co gdyby nie ten karny to nasza wielka bolzga repra by wygrała ? nie szkoda mi naszych juz wogóle dla mnie mogą oni nie jeździć na te mundiale wolałbym za nich obejrzeć włochy-argentyna
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: zawodowy krasnolud symulant ( ͡° ͜ʖ ͡°) To była najbardziej żałosna symulacja tego mundialu xD Dobrze, że go Szczęsny wyjaśnił, bo obronił tego wysępionego karnego. #!$%@? mu na #!$%@? karakanowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: wykopki na fakt, że Messi przyaktorzył w meczu z Polską, poczuli ból dupy, bo pewnie op to fan Realu i Cristiano Ronaldo xddd Do tej pory mnie śmieszy ten podział Messi vs Ronaldo, Real vs Barcelona, który się zaczął ponad dekadę temu. Prawie jak u nas na scenie politycznej.
  • Odpowiedz