Wpis z mikrobloga

chciałam sobie rozciągnąć żołądek, żeby przytyć, zgodnie z zasadą "jedz więcej", więc poszłam do restauracji, której nie lubię, zamówiłam porcję mięsa z ziemniakami i surówkami, nie mogłam tego żarcia w sobie zmieścić (nie wiem jak osoby chudsze ode mnie potrafią zjeść to w 10 minut, nieraz widziałam), jadłam to ponad godzinę, myślałam że pięknę, zrobiło mi się niedobrze z przejedzenia, rozbolał mnie brzuch i prosto z knajpy poszłam do domu do łazienki

nawet nie mam ochoty na kolekcję, jem sobie winogrona

to tak ma wyglądać tycie?

#pytanie #dietetyka #dieta #tycie #tyjzwykopem #zalesie
  • 28
  • Odpowiedz
@Zoyav: ja tak mam gdy jem coś czego nie lubię. Lubię jeść dużo tylko tego co lubię. jak nie mam nic smacznego to głoduję. Może w tym jest problem?
  • Odpowiedz
więc poszłam do restauracji, której nie lubię, zamówiłam porcję mięsa z ziemniakami


@Zoyav: lubię kebaby, nie zjem jednak kebaba z pewnych miejsc a nawet jak już się zmuszę to jem powoli i nie zdążę zjeść przed sygnałem najedzenia. Jedzenie powoli tym bardziej odrzuca. Trzeba jeść szybko, to sprawia że tłuszcz się odkłada a cukry uciekają więc jesteś głodna szybciej i jesz więcej.

  • Odpowiedz
swietny pomysl zeby zamiast przytyc to przytyc i dostac cukrzyce


@SZESCIOPAK_HARNASIA: moja prababcia miała cukrzycę, moja babcia miała cukrzycę, ojciec ma teraz początki cukrzycy, ja nie chcę mieć xD wolę przytyć nie na słodkim
  • Odpowiedz
@Zoyav: coś nie tak z metabolizmem, dużo bólów brzucha, często biegunki chwilę po jedzeniu, mdłości po zjedzeniu jednego kęsa czegoś, za czym jakoś mocno nie przepadalam. Najzdrowiej się czuję jak mało jem :|
  • Odpowiedz