Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem wstydliwą pipką i od 3 lat wybieram się na #divyzwykopem Ostatnio jednak ta chęć się nasiliła z pewnego powodu i robię powolne kroki obmyślając plan. Początkowo chciałem wziąć koks przed stosunkiem aby być pewnym siebie samcem alfa, jednak po krótkim namyśle stwierdziłem, że byłbym za bardzo wystrzelony i postanowiłem, że kupię viagre, jednak ona nie działa na psyche, a ja muszę zadzwonić dzień wcześniej i się umówić i zapytać gdzie mam iść. Może to i jestem w stanie zrobić na trzeźwo, ale idąc tam do niej na mieszkanie potrzebuje jakiegoś specyfiku, który sprawi, że będę bardzo pewny siebie.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6397955c7a12ddf164841d1b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 16
LojalnyŚwirus: Ziomuś nic nie bierz! Zobaczysz, na miejscu natura sama zadziała. Tylko teraz dam ci o wiele lepszą a nawet najważniejszą radę. Błagam, nie wybieraj oczami po ogłoszeniach, ani nawet ich nie czytaj, bo 90% to kłamstwa i na miejscu okazuje się że pani niezbyt miła, zero atmosfery, rób swoje i spadaj, a zdjęcia zrobione 10 lat temu i 15 kg temu, a w trakcie będzie cię pospieszała. Dopiero jak jej
@Koscieey: Typowy bait, przecież tyle to się ludzie nie namyślają przed wzięciem kredytu hipotecznego jak OP przed wyjściem na divy xd

Do tego, jeśli istnieją osoby dla których to jest tak ogromne wydarzenie to z pewnością jeszcze większym przeżyciem byłoby walenie koksu - tak więc zarzutka nieudana, próbuj ponownie :P
@Dietetyq: Niby tak, ale patrząc na tag #przegryw, to już nic mnie nie zdziwi xDDD Wiadomo, że jak pierwszy raz idzie na coś takiego to się może namyślać i stresować ale 3 lata przemyśleń to raczej nie da rady, żeby to true było xD
OP: @Koscieey A po co pod prysznic jak mogę się umyć w domu i oszczędzę czas? Akurat nie funkcjonuję normalnie także xd
@AnonimoweMirkoWyznania Mówisz, że takie p0lki wybredne w dzisiejszych czasach? Masakra, że są takie roszczeniowe nawet gdy się im daję hajs za ponad dniówkę ciężkiej pracy za udostępnienie co najmniej 2 otworów i nie dostosowują się do twoich lubianych pozycji i metod ruchów posuwisto zwrotnych?

---

Ten komentarz został dodany