Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 21
1 051,7 - 4,6 - 10,7 - 4,1 - 5,6 - 4,8 - 5,4 - 4,1 - 7,2 - 6,6 = 998,6

Kolejny raport wypokowy nt spacerków :) Przeszedłem w sumie 53,1km w wyżej podanym okresie. Tym razem włącznie z poniedziałkiem, bo ze wczorajszej wyprawy wróciłem po 23 i nie miałem sił na wpis ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzisiaj omówię wypad do Wrocławia na jarmark. Pierwszy zawód: Where śnieg? W Opolu biało, pociągi przyjeżdżały na stacje ośnieżone tak, jakby miały zaraz do Hogwartu jechać, a u celu ciapa. Wieczorem dopiero coś zaczęło sypać, idealne do grzańca. Ale bez dalszych spoilerów przechodzę do drugiej sprawy: łooo Panie, ceny zabójcy :D Ale na szczęście cena grzańca na tym samym poziomie co w Opolu oraz ceny za szaszłyk/kiełbę za sztukę, a nie za 100g, jak dawniej bywało. Ludzi też jakoś mniej, ale może przez to, że w niedzielę się tam wybrałem. Ogólne odczucia: Mroźnoooo (odczuwalna była w okolicach -8 stopni), małe kolejki do grzańca, bardzo mała dostępność tegorocznych kubeczków i (jak dla mnie) nowość: możliwość kupienia grzańca w takim zwykłym jednorazowym kubeczku. Sam w takich bym nie kupił, ale co kto woli - wolny rynek wyboru. Poza tym standardowo: pociąg w jedną stronę spóźniony 25 minut, ale że leciał 160km/h to szybko dojechałem, w drugą już we Wrocku miał 20 minut spóźnienia, a że to był regio to jechał tak prędko, jak krew z nosa(na wcześniejszy IC niestety już mi nie sprzedali biletu z powodu braku miejsc ( ͡° ʖ̯ ͡°))

W tym tygodniu doszło mi 5 nowych wrocławskich kwadracików ( ͡º ͜ʖ͡º)

W załączniku fajniutki tegoroczny kubeczek ()

taguję #wroclaw, bo może jakiś mirek był też na jarmarku kiedy ja byłem i się mijaliśmy? #wroclaw

#ksiezycowyspacer #chodzenie #chodznaspacer #ruszmirko #ruszwykop #chodzzwykopem #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz Draakul - 1 051,7 - 4,6 - 10,7 - 4,1 - 5,6 - 4,8 - 5,4 - 4,1 - 7,2 - 6,6 = 998,6

K...
źródło: comment_1670866412NM3Tu5gFgMsTwdb0hySwvq.jpg
  • 1