Wpis z mikrobloga

a jakie to ma znaczenie, czy to bojówka lewicowa, czy nie? Ważne, że ktoś przejął pałeczkę i organizuje protest


@karakanjaroslaw: xD za chwilę się okaże że twarzą protestów jest Lempart Kijowski Gaweł a czołowy postulat to "partytety na stanowiskach kierowniczych"
@TzK_: Wymień, czyje komentarze zostały usunięte. Na pewno @kartofel ale już to omówił z @Libertarianie - zablokował go, bo w ich ocenie, przeszkadzał on we wpisie dot. organizacji protestów.

@PROTEST_DOSC zamilkł na dwa dni, i w związku z tym zachęcałem @Libertarianie do przejęcia inicjatywy. Bo 17 grudnia niedaleko. Możliwe nawet, że dokonali kolejnego zgłoszenia do Urzędu Miasta st. Warszawy i nie wezmą udziału w zgromadzeniu, które zarejestrował @PROTEST_DOSC.

Jak chcecie
@karakanjaroslaw: ok ale póki to 3 osobowa manifa to jest spoko, jak się pojawi parę setek ludzi to podepną się pijawki które na waszych garbach poleca w górę, przejma wszystko a wy będziecie kojarzeni jak najgorzej. RAZ jedyny niech któryś rzuci ze skoro facet ma iść do woja to kobieta ma RODZIĆ a cały protest #!$%@? strzeli. Jesteś gotowy się założyć ze libertarianie coś głupiego odwala i narobicie sobie tylko wstydu
zamilkł na dwa dni, i w związku z tym zachęcałem @Libertarianie do przejęcia inicjatywy.

Dwóch z nich sam sobie zablokowałem, za podburzanie i trollowanie.


no dobrze a Ty z kolei kim jesteś? sympatykiem libertarian czy też trzeba gdzieś pismo wysyłać żeby się dowiedzieć, bo z tego co piszesz to zdajesz się pełnić jakąś funkcję kierowniczą
@TzK_: Miałem tu konto o nazwie @damianas1999 i usunąłem je z powodu sposobu pracy moderacji. Potwierdził tu jeden stały bywalec: https://www.wykop.pl/wpis/69239143/poswiecilem-chwile-czasu-na-obserwowanie-tego-tagu/#comment-245839937

Mimo wszystko lurkowałem. Trafiłem akurat na znalezisko @59b862cef4 że dostał kartę powołania na ćwiczenia. Jednocześnie z tydzień wcześniej odbyłem dyskusję z feministką nt. dyskryminacji mężczyzn w związku z molestowaniem w PZT. Stwierdził, że feministki to niemal wyłącznie pomagają kobietą, a nie walczą o równouprawnienie. W odpowiedzi zapytała mnie, co sam
jak się pojawi parę setek ludzi to podepną się pijawki które na waszych garbach poleca w górę, przejma wszystko a wy będziecie kojarzeni jak najgorzej. RAZ jedyny niech któryś rzuci ze skoro facet ma iść do woja to kobieta ma RODZIĆ a cały protest #!$%@? strzeli. Jesteś gotowy się założyć ze libertarianie coś głupiego odwala i narobicie sobie tylko wstydu ?


@Hellgard: no tak, najlepiej siedzieć na dupie i czekać na
oj mordo nie tym razem, nie zaczniecie #!$%@? a kto to prowadzi i organizuje protest


@KupaNaStole: tak trzymać towarzysze, tym razem wam się uda choćbyście mieli maszerować pod banderą Kukiza albo PiSu