Wpis z mikrobloga

Widziałem instagramowe oświadczenia BotMarta38.
Ja #!$%@? ale to jest robot xD. W ogóle wydawanie OŚWIADCZENIA, w tonie, jakby to była sprawa wagi państwowej, podczas gdy chodzi o jakiś program rozrywkowy, o którym zaraz wszyscy zapomną, jest po prostu komedią xD
Szkoda, że nie założyła okularów przeciwsłonecznych i z wywieszoną za plecami flagą, nie rozpoczęła od ,,Obywatele i obywatelki...''

Nie wiem już sam co jest większym krindżem, jej przemowa czy komentarze tych grażyn i karyn, cierpiących na podobny problem niedostatku ,,prawdziwych mężczyzn'' na całej kuli ziem polskich.
,,Marta po prostu dobrze się przygotowała''
,,Ona jest profesjonalistką, wszystko ma zaplanowane''
,,Bardzo ładnie wyglondasz kochana''
,,z kont bluzeczka?''
,,Ale ten Patryk to cwaniak bez jaj''
,,Klasa!''

Ale żenada xD
Jakoś ten cwaniak bez jaj znalazł sobie szybko dziewczynę, jest zadowolony i ma bekę z Bociary xD
Weź i żyj z takim robotem.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 14
@altrys: Nah, ja mam męża i dzieci i jak najbardziej uważam, że w całej tej guwnoburzy ona pokazała się od lepszej strony. Mimo wszystko, nie wbijała szpilek Patrykowi ani w odcinku specjalnym ani w ddtvn. Cały czas normalnie się o nim wypowiadała i oprócz tego swojego oświadczenia, gdzie wprost oskarżyła go o kłamstwo, nie powiedziała na niego złego słowa. On za to sobie w tej kwestii poużywał. Widać jak na dłoni,
@altrys: No Ok, to jest śmieszne i nieudolne (chociaż i tak ona nawet z tych chińskich szmatek wyjdzie na swoje, wiec możemy się śmiać), ale komentarz wyżej to od Ciebie wyszły jakieś dane z Instytutu Danych z Dupy, ze Bota popierają samotne kobiety xD To koleżanka Ci wyjaśniła, ze nie tylko
@pomerannia: o jakiej ZAWIŚCI Ty mówisz, gdzie w nim widzisz zawiść?

Wiesz, pokazać się jako jakiś/jakaś, albo być takim to dwie różne rzeczy. Ona dba o PR, on jest autentyczny. Nie wszystko musi zostać powiedziane wprost słowami, żeby można było to wychwycić. Ona się trzyma sztywno (i dosłownie, i w przenośni) swojego wizerunku, a on jest normalnym człowiekiem. Całe szczęście, że nie każdy uczestnik jest tak wyrachowany, bo sensu oglądania tego
@Inch7allah: Zawiść widzę w nim w momencie, kiedy zamiast skupić się na budowaniu nowego związku i szczęśliwego życia, gosciu nadal zajmuje się obrabianiem dupy byłej i produkowaniem uszczypliwości. Sorry, dla mnie to wygląda naprawdę niezdrowo. Poza tym nikt z nas nie czyta w myślach i takie zakładanie, że Marta bardzo źle ocenia Patryka, ale nie wypowiada się o nim w zły sposób tylko dlatego, ze dba o swój wizerunek, to już