Wpis z mikrobloga

Jeden plus tej całej sytuacji jest taki, iż wyleczy ona wiele osób z raka jakim jest, tfu, #patriotyzm. Wreszcie zdadzą sobie sprawę iż są dla państwa niczym innym jak zasobem który można poświęcić gdy nadejdzie taka potrzeba.

Środkiem który ma łożyć na samotne matki i patologię oraz emerytury starych bab, a jeżeli nadejdzie taka potrzeba zdechnąć w jakimś szczerym polu podczas gdy politycy wraz z kobietami oraz bogaczami uciekną za granicę.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #polska #takaprawda
  • 19
Wreszcie zdadzą sobie sprawę iż są dla państwa niczym innym jak zasobem który można poświęcić gdy nadejdzie taka potrzeba.


@KacapRemover: zawsze tak było. To, że płatki śniegu wymyśliły, że jest inaczej to ich iluzja. Przepisy od dawna były jednznaczne.
@gharman: po raz pierwszy faktycznie zastanawiam się czy iść na wybory. PiS to intelektualne miernoty rozdające kasę na prawo i lewo. Nie da się z tym wygrać i obawiam się że elektoratowi nie jest jeszcze tak źle żeby na PiS nie głosować. PO/KO bez pomysłu, donek super Star tego nie uratuje. Lewica po tym co #!$%@? przy szczepionkach nie dostanie mojego głosu. Teraz przy tej imbie z poborem kompromitują się tylko
@KacapRemover: Pierdzielisz, dalej jestem patriotom. Gdybym nie był to miałbym w dupie całą tą akcje bo i tak mam kategorie D. Teraz przynajmniej ktoś przemyśli te ćwiczenia i państwo nie będzie #!$%@?ć pieniędzy na zmuszanie ludzi do szkoleń.
@KacapRemover: ale wy musicie być upośledzeni intelektualnie. Przecież te ćwiczenia w takiej formie obowiązują od #!$%@? 2015, a Wy porównujecie je do konfliktu zbrojnego i ,,zdychania w jakimś szczerym polu" xDD

Zwykłe ćwiczenia do wojny porównywać xDDDDDD. Jeszcze te #!$%@? bzdur o powrocie obowiązkowej służby wojskowej.

Tfu na was
@Slaw12: dokladnie tak byku. To jak Polacy pomagaja Ukraincom jest bez precedensu w historii swiata. W interesie naszm jest by Ukraina walczyla jak najlepiej i jak najdluzej. Wbijanie szpili miedzy Polakow i Ukraincow w tym momencie ma tylko jednego beneficjenta - Rosje i jest nie do obrony.