Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@uirapuru:

No tak samo można powiedzieć o kobietach, których mężowie zaczęli nagle #!$%@?ć. Było sobie nie wybierać #!$%@? partnera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@uirapuru:

No nie wiem. Zgodnie z tym myśleniem to zawsze jest wina facetów, że ich kobiety zdradzają i tak samo zawsze wina jest kobiet, że ich faceci np #!$%@?ą xD

Ogólnie to wychodzi na to, że jak jesteś ofiarą jakiejś krzywdy to jest to twoja wina, bo źle wybrałeś na początku.

Spoko, są to jakieś przemyślenia. Dosyć radykalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nighthuntero:

bezbek


@korin_: Mnie też nie śmieszy perspektywa umierania na wojnie, podczas gdy nasze witaminki spokojnie będą mogły opuścić kraj ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Nighthuntero: no lepiej by zostały zgwałcone niemytą ruską pałą a potem zamordowane niezależnie od wieku
  • Odpowiedz
Mnie też nie śmieszy perspektywa umierania na wojnie, podczas gdy nasze witaminki spokojnie będą mogły opuścić kraj ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Nighthuntero: Ty opuścisz strefę komfortu, ona opuści strefę wierności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no lepiej by zostały zgwałcone niemytą ruską pałą a potem zamordowane niezależnie od wieku


@ZbawcaMirko: lepiej twoim zdaniem być wykastrowanym i zamordowanym za to, że się jest w wieku poborowym, jak w przypadku mężczyzn? Wszyscy powinni mieć możliwość opuszczenia kraju, a nie tylko kobiety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: parskanie śmiechem ...idź juz wracaj do tej swojej piwnicy. Widać jesteś przemaglowany przez feminiatyczną ideologię i stracileś jaja. W spoleczenstwie są owce i wilki orw psy ty jesteś owcą
  • Odpowiedz
parskanie śmiechem ...idź juz wracaj do tej swojej piwnicy. Widać jesteś przemaglowany przez feminiatyczną ideologię i stracileś jaja. W spoleczenstwie są owce i wilki orw psy ty jesteś owcą


@ZbawcaMirko: czemu piszesz o sobie w trzeciej osobie, jak ktoś opóźniony umysłowo?

Ja jestem przeciwko zakazywaniu wyjazdu z kraju komukolwiek w razie wojny, a jeśli masz z tym problem, to już twój kłopot, dzbanie.
  • Odpowiedz