Wpis z mikrobloga

p0lkom się od dobrobytu i życia na poziomie "spacer" w dupach poprzewracało. Jak masz cipę to możesz mieć kompletnie nic do zaoferowania - szkaradna morda, ulane dupsko i zero perspektyw. Nie ma znaczenia. I tak spermiarze to zjedzą ze smakiem. Powiedzcie, ile procentowo jest związków, że facet korzysta materialnie na takiej relacji? To jest dosłownie promil. Jako p0lka wystarczy, że masz ochłapy IQ, a w zasadzie nawet nie musisz, bo to są zwykle instynkty i nawet jako karyna z żabki żyjesz na poziomie, bo masz kukolda. Taka jest prawda, a dziś to nawet nie jest obarczone żadnym poświęceniem, bo karyńska nie rodzą dzieci. Czysty hedonizm i wysługiwanie się kukoldami. Mimo tego Polska przoduje w ilości samonych matek po dresach i m0kebe, bo p0lka mimo tak łatwego poziomu w życiu towarzyskim wybiera bad boya i koniec końców ląduje na miękkiej poduszce systemu skonstruowanej przez kukoldów i okrada nas wszystkich w socjalu. Nie panuje nad swoją cipą i Ty masz za to płacić, gdzie coraz więcej to nawet za rękę nie trzymało.
#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw #takaprawda
Pobierz swiety_spokoj - p0lkom się od dobrobytu i życia na poziomie "spacer" w dupach poprzew...
źródło: comment_1670783743dYDgKYxVW8OjaGhhxt5RaD.jpg
  • 10
@swiety_spokoj: mówię to z perspektywy bad boya i starego chada z sianem - serio się tym różowym w dupach poprzewracało. Same nic nie dadzą, dostają awans cywilizacyjny i lekkie życie to zamiast skakać koło mnie jak kiedyś teraz chcą żeby skakać koło nich. No #!$%@?ło totalnie. Wybaczcie że ruchałem i psułem laski poniżej w skali ruchensteina, ale to one się starały. Dzisiaj wszyscy zbieramy pokłosie tego #!$%@?, ale zawsze można się