Wpis z mikrobloga

"kocham" moja żonę...

Jej totalne ogarnięcie kosztuje mnie 2 opony, felgę, pół przedniego zawieszenia i #!$%@? na moją gwiazdę...
Jak można wjechać w wyspę na środku drogi, przywalić w nią, cudem nie skosić znaku (lusterko się złożyło...), Zadzwonić do mnie, że auto stoi tu i tu i nie nadaje się do jazdy, a ja.mam przyjechać drugim bo ona musi jechać dalej... Zero skruchy, refleksji, nic. Nie wie jak się to stało, znając życie gadała z koleżanką albo "mamusia" i się zagapila.
To już 3 raz, gdy w ciągu 12 miesięcy rozwalone mam koło w aucie, właśnie przez moja żonę...
Ehhh i tak się żyje w tym kieracie, zwanym małżeństwem.

#zalesie #zona #malzenstwo
Morfi_pl - "kocham" moja żonę...

Jej totalne ogarnięcie kosztuje mnie 2 opony, felgę...

źródło: comment_1670767565Y18NaN0LWnfWkAGysYqjqr.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@Truptutupta na szczęście wszystkie koszty ma odliczone.
W restauracji płacę za siebie i dzieci, ona za siebie. I wszędzie już ją tak rozliczam. Niestety jest matką moich dzieci i wywalić ja za okno trochę ciężko z domu... Ale życie jej już utrudniam od jakiegoś czasu. Kiedyś była normalna ogarniętą dziewczyna, przewidywała co się może stać. Teraz najpierw robi, potem myśli o ile pomyśli nawet po...
  • Odpowiedz
@Morfi_pl: ja #!$%@? xD tworzycie rodzine i rozliczacie się osobno żebyś jej mógł pokazać (lub według twojego słownika nauczyć) ze musi być uważna. Jeżeli chce być nieuważna to to jest jej wybor i się z nią rozwiedź. Albo zachowuj się jak człowiek i jej wytłumacz co ci się nie podoba.

I się w łeb puknij.

@Truptutupta: Ty tez xD
  • Odpowiedz
@Truptutupta: > kobieta ma sie uczyc ns błędach tak samo jak ty czy ja tez sie na nich musimy uczyc to jak z dzieckiem, jak cale zycie wszystko za nie zalatwiasz to potem masz kolejnego czlonka tagu przegryw

To moze, nie wiem, żonę zmień a nie układaj innym życie.

Toksyczny typie xD
  • Odpowiedz
@Noniusz: pracujemy na wspólny majątek już ponad 12 lat, nie widzę powodu dla którego miałbym mieć rozdzielność majątkową.

Jak ci już urosną pierwsze włosy łonowe to może się zorientujesz ze kobiety to nie są wrogowie( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeżeli masz takie doświadczenia to bardzo mi przykro
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie widzę powodu dla którego miałbym mieć rozdzielność majątkową.

to może się zorientujesz ze kobiety to nie są wrogowie( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Anton044: ok, rozumiem że ty już za stary żeby zrozumieć, że są inne powody rozdzielności majątkowej, niż brak zaufania do kobiety. Ale pewnie oboje pracujecie na niewolniczych uop i wszystkie inne formy współpracy nazywacie "śmieciowkami" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz