Wpis z mikrobloga

Ahahaha to jest już śmieszne, jakiego wywiadu z Nitro nie włączę, jakiego shota nie odpalę, to nitro płacze o złym Murańskim xDDD kanapa w Hejt roomie - chlip chlip, haj lig mówił że mnie nie zostawio, zaprosili, a teraz ogłaszajo Murana, chlip chlip. Nitro siada w restauracji na lajwie - murana powinni zbanować z internetu, chlip chlip.
Chłop 28 lat, mąż i prawny opiekun 6 latka xD
Murański zaatakował Nitro jego bronią (a nawet łagodniej) i chłopowi siadła psycha totalnie.
To jest ta dominacja genetyczna i DYSTANS.
#famemma
lagomorph - Ahahaha to jest już śmieszne, jakiego wywiadu z Nitro nie włączę, jakiego...

źródło: comment_1670757617bBMImofmbE9txWJ0gcDLAM.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos: widzę, że nie zrozumiałeś, więc napiszę w inny sposób, żebyś na pewno wszystko odpowiednio przetworzył: nie zamierzam się tłumaczyć z tego dlaczego go oglądam, ani dlaczego płacę za lożę. elo
  • Odpowiedz
@lagomorph ten typ ma kompleks wykopu i w co drugim wpisie musi obrazić kogoś albo najlepiej cały wykop odrazu. Nie warto odpisywać ( ͡º ͜ʖ͡º) a na dodatek sam jest hipokryta bo też ciśnie po nitro i to bardzo często xd
  • Odpowiedz
@danoneek "kurde ale szkalujo te wypopki zue tego invitro do porzygu normalnie ale dobra ja też coś o nim napisze a później będę innych wyzywał że o nim ciągle piszą ale ja jestem mondry"
  • Odpowiedz
@quaz2020: Tak? To pokaż mi te moje wpisy. Chyba, że nie odróżniasz komentowania wpisów od wpisów to mamy problem.

Poza tym lata mi to koło d--y czy są te wpisy czy nie. Chłop się żali, że Nitro cały czas gada o Murańskim, a on sam robi to samo na wykopie XD
  • Odpowiedz