Wpis z mikrobloga

Ahahaha to jest już śmieszne, jakiego wywiadu z Nitro nie włączę, jakiego shota nie odpalę, to nitro płacze o złym Murańskim xDDD kanapa w Hejt roomie - chlip chlip, haj lig mówił że mnie nie zostawio, zaprosili, a teraz ogłaszajo Murana, chlip chlip. Nitro siada w restauracji na lajwie - murana powinni zbanować z internetu, chlip chlip.
Chłop 28 lat, mąż i prawny opiekun 6 latka xD
Murański zaatakował Nitro jego bronią (a nawet łagodniej) i chłopowi siadła psycha totalnie.
To jest ta dominacja genetyczna i DYSTANS.
#famemma
Pobierz
źródło: comment_1670757617bBMImofmbE9txWJ0gcDLAM.jpg
  • 21
@essos: widzę, że nie zrozumiałeś, więc napiszę w inny sposób, żebyś na pewno wszystko odpowiednio przetworzył: nie zamierzam się tłumaczyć z tego dlaczego go oglądam, ani dlaczego płacę za lożę. elo
@lagomorph ten typ ma kompleks wykopu i w co drugim wpisie musi obrazić kogoś albo najlepiej cały wykop odrazu. Nie warto odpisywać ( ͡º ͜ʖ͡º) a na dodatek sam jest hipokryta bo też ciśnie po nitro i to bardzo często xd
@danoneek "kurde ale szkalujo te wypopki zue tego invitro do porzygu normalnie ale dobra ja też coś o nim napisze a później będę innych wyzywał że o nim ciągle piszą ale ja jestem mondry"
@quaz2020: Tak? To pokaż mi te moje wpisy. Chyba, że nie odróżniasz komentowania wpisów od wpisów to mamy problem.

Poza tym lata mi to koło dupy czy są te wpisy czy nie. Chłop się żali, że Nitro cały czas gada o Murańskim, a on sam robi to samo na wykopie XD