Wpis z mikrobloga

Powiedz mi tak szczerze wam można dogodzic? Robią cos zeby ceny nie rosły złe, nie zrobiliby nic to byś wstawiał Polak płaci za chleb 8 razy więcej niż Francuz i 4 niż Niemiec? Przecież to jest niesmaczne co robicie XD każdy kto ma kredyt wie ile płaci, takie szczunje wpisy to gorsze niż to co widza ludzie na TVP
  • Odpowiedz
@Davvs: Skad zdziwienie?
Postaw sie na chwile w sytuacji kredytodawcy.

Chcesz udzielic komus kredytu. Jesli warunki sprzyjaja - czytaj spojne prawo, STABILNE prawo - to mozesz to zrobic taniej. Bo wiesz ze po drodze nic sie nie odwali.

Jesli natomiast nie wiesz czy w nocy nie zmieni sie jakas ustawa, czy nagle rzad nie zapragnie zebys zrezygnowal ze swoich zyskow, czy nagle nie bedizesz musial anulowac swoich umow itp itd to
  • Odpowiedz
@Gohagohatrzyzlote: masz rację. Proponuję aby zwiększyć kredyty jeszcze kilkukrotnie. Wtedy zrobią jeszcze więcej by nie było człowieka stać na życie. Przyrównywanie ograbiania człowieka z godnego życia do TVP jest jak zachowanie papieża do wojny. Tam też nie da się nikomu dogodzić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Davvs: stać nas. Jesteśmy bogatym krajem, a nie jakaś upadła francja, którą uczyliśmy jeść widelcem i nożem czy niemcy
  • Odpowiedz
@Davvs: Tyle ze we Francji pensje wzrosły od 25k do 40k na przestrzeni ostatnich 20 lat a w Polsce od jakich 600 do 2500k czyli 60% vs 400% wzrostu, wiec i koszt kredytu to uwzględnia.
Albo inaczej mówiąc, licząc w ilości pracy jaka trzeba oddać, oprocentowanie wcale nie wyjdzie tak drastycznie różne
  • Odpowiedz
masz rację. Proponuję aby zwiększyć kredyty jeszcze kilkukrotnie. Wtedy zrobią jeszcze więcej by nie było człowieka stać na życie.


@Mersey: No wiadomo, ja proponuję aby "zmniejszyć kredyty" do zera. Wtedy chleb za 15zł ale bogactwo bo w końcu będzie mnie stać na życie (na kredycie).
  • Odpowiedz