Wpis z mikrobloga

Powiedz mi tak szczerze wam można dogodzic? Robią cos zeby ceny nie rosły złe, nie zrobiliby nic to byś wstawiał Polak płaci za chleb 8 razy więcej niż Francuz i 4 niż Niemiec? Przecież to jest niesmaczne co robicie XD każdy kto ma kredyt wie ile płaci, takie szczunje wpisy to gorsze niż to co widza ludzie na TVP
@Davvs: Skad zdziwienie?
Postaw sie na chwile w sytuacji kredytodawcy.

Chcesz udzielic komus kredytu. Jesli warunki sprzyjaja - czytaj spojne prawo, STABILNE prawo - to mozesz to zrobic taniej. Bo wiesz ze po drodze nic sie nie odwali.

Jesli natomiast nie wiesz czy w nocy nie zmieni sie jakas ustawa, czy nagle rzad nie zapragnie zebys zrezygnowal ze swoich zyskow, czy nagle nie bedizesz musial anulowac swoich umow itp itd to
@Davvs: Tyle ze we Francji pensje wzrosły od 25k do 40k na przestrzeni ostatnich 20 lat a w Polsce od jakich 600 do 2500k czyli 60% vs 400% wzrostu, wiec i koszt kredytu to uwzględnia.
Albo inaczej mówiąc, licząc w ilości pracy jaka trzeba oddać, oprocentowanie wcale nie wyjdzie tak drastycznie różne
masz rację. Proponuję aby zwiększyć kredyty jeszcze kilkukrotnie. Wtedy zrobią jeszcze więcej by nie było człowieka stać na życie.


@Mersey: No wiadomo, ja proponuję aby "zmniejszyć kredyty" do zera. Wtedy chleb za 15zł ale bogactwo bo w końcu będzie mnie stać na życie (na kredycie).