Wpis z mikrobloga

@Grejt_Sajaman: szanuje go za gre bo czlowiekiem mimo takiego wieku jest nadal glupim i samolubnym. Dzisiaj mogl z klasą przegrać, ale oczywiscie musielismy patrzec jak on placze i idzie do szatni. Pewnie to samo zobaczymy u Messiego, bo to są po prostu karły jako ludzie. Nic ciekawego nie prezentują po ostatnim gwizdku. Liczą się oni. Ja bym chcial widziec jak w innych sportach uszanowanie i uznanie zwycięstwa przeciwnika. Nie obrażanie
  • Odpowiedz
Jestem kibicem MU. Lubiłem gościa od zawsze. Jako zwykłego oglądacza piłki CR był dla mnie idealnym przykładem kogoś kto umie wycisnąć ze swojego talentu ostatnią kroplę. Zresztą, myślę że nie jeden ja tak sądziłem bo kilka razy w wywiadach z różnymi piłkarzami słyszałem coś na zasadzie "Messi to geniusz, ale podziwiam bardziej Ronaldo bo jest tytanem pracy". No i muszę przyznać, że pomimo jego ostatnich zachowań co do których mam krytyczne zdanie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Dzisiaj mogl z klasą przegrać, ale oczywiscie musielismy patrzec jak on placze i idzie do szatni


@Atomus: Co to za bzdury? Ronaldo prywatnego operatora sobie zamówił, żeby za nim szedł całą drogę aż do szatni i dbał o to, żeby wszyscy zobaczyli jak płacze?

Co miał zrobić? Nie jego wina, że kamera za nim poszła, chciał wyjść i przeżyć to w samotności to poszedł.

Gdyby został i płakał na murawie
  • Odpowiedz
@Grejt_Sajaman: dla kibica #united sprawa jest bardziej zlozona. Z jednej strony go mega szanuje za podejscie do futbolu, prace na treningach i za bycie jednym z najlepszych w historii. Z drugiej za to co zrobil w ostatnich tygodniach to go nie ma za co szanowac.
  • Odpowiedz