Wpis z mikrobloga

Do obrony mamy armię narodową i NATO ze swoją bazą u nas, która może wreszcie by się do czegoś przydała poza pożeraniem podatków. Nic nie zmieni 200k mięsa armatniego, co najwyżej może kupić czas umierając na potęgę by politycy mogli sobie #!$%@?ć.


@YodaMonster: To mnie najbardziej rozjebuje. Nawet gdybyśmy mieli teraz sytuację przed wojną gdy Rosja była znacznie silniejsza to sugerowanie jakiegoś zagrożenia konwencjonalnego ze strony Rosji to xD Jedyne zagrożenie
  • Odpowiedz
@majkelunio: już próbują oczerniać, już budują wrogą narrację. Kto mówi, że "nie będę bronił Polski"? Na razie dyskutujemy o niehumanitarnych i dyskryminukących ćwiczeniach wojskowych, a potencjalna wola obrony kraju przed realną napaścią to zupełnie co innego. Kraju, który nie jest w trakcie żadnej wojny przypomnę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@majkelunio: cóż, Ukraińcy poszli walczyć bo marzą o zachodzie i nie chcą wschodu.

Polacy dostali zachód i pragną wschodu.

To taka różnica podstawowa
  • Odpowiedz
@majkelunio: Przecież Ukraińcy też nie chcieli walczyć, mało to było chłopów którzy przebierali się za kobiety lub dawali łapówki żeby uciec?
Ludzie na wykopie przecież tak się z tego śmieli, a na telegramach latały zdjęcia ośmieszające ich.

Problem polega na tym, że zamknęli im granice i ludzi z penisem lub niewłaściwą literką w dowodzie skazali na możliwość utraty życia w kraju ogarniętym wojną.
Ci obrotniejsi lub bogatsi uciekli, biedniejsi nie. Oczywiście
  • Odpowiedz
@majkelunio: Wydaje mi się, że Ukraincy walczą za to swiatełko nadzie, jaka ujrzeli po Euro-Majdanie. Najazd Rosjan oznacza tylko jedno - powrót starego porzadku. Nie dziwie się, ze sa osoby ktore chcą walczyc o te "lepsze jutro". My jeszcze nie obalilosmy swojej skorumpowanej władzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MateMizu: Ukrainka, która robi mi paznokcie opowiadała, że miał przepuklinę, nie mógł funkcjonować. Do lekarza dostała termin za 2 miesiące, więc pojechała na Ukrainę, w dwa dni dostała się do lekarza i przeprowadzono operację. Kraj ogarnięty wojną ma lepszą służbę zdrowia niż my. Nie dziwie się, że Polacy nie chcą poświęcać swojego jedynego życia na ten karton zwany państwem.
  • Odpowiedz
Ja to tylko tu zostawię


@majkelunio: jeszcze niedawno najczesciej powtarzana na vipok fraza bylo 'a chcesz miec tu zaraz ruskich?'. teraz nagle 'a #!$%@? mnie to obchodzi, ja za ten chlew walczyl nie bede' xD ARTICLE 5 #!$%@?!!!1one!
  • Odpowiedz