Wpis z mikrobloga

Niektórzy mówią, że zwierzęta nie mają uczuć. Moja mama wyjechała na drugi koniec Polski, do chorego brata(rak ty #!$%@?!) a ja zostałem w domu opiekować się psem. Drugi dzień już nie chce jeść ani pić, a normalnie wszędzie go pełno. Kradnie buty, skarpetki otwiera sobie drzwi i biega po pokojach i chce się bawić. A teraz tylko leży i się patrzy na mnie tymi smutnymi oczami. Raz prawie płakał, po piesowemu oczy mu się prawie zalały i tak jak by miał katar zaczął szybko podciągać. Ludzie swoją drogą, to dobre hieny są. Jak trzeba było mieć darmowy hotel nad morzem, to wszyscy(rodzina) wtedy wiedzieli, gdzie jest wujek. Ale jak teraz potrzebuje pomocy, to nagle wszyscy mają jakieś wielkie obowiązki... Niektóre zwierzęta mają więcej uczuć, niż bezduszni ludzie.
#psy #zalesie #zwierzaczki #rodzina
bronxxx - Niektórzy mówią, że zwierzęta nie mają uczuć. Moja mama wyjechała na drugi ...

źródło: comment_1670668689i4etj5Ok23eImHhsTJcZdl.jpg

Pobierz
  • 3
@bronxxx: Ja to znam na 2 przykladach i to 2 diametralnie rozne rasy.

Jak siorka gdzies wyjezdza to mieszkam u niej z szitsiakiem. Jak przychodze to ich nie ma a ten sie ze mna wita jak oszalaly. Trwa to kilkanascie minut a potem sie tylko snuje po chacie i od czasu do zasu przychodzi poglakac. A normalnie jak jestesmy wszyscy to jakby na jakis superbateriach chodzil :P

Jak znajomi gdzies jada