Wpis z mikrobloga

Miley Cyrus podobała mi się za czasów serialu Hannah Montana, po serialu zmieniła image na totalnie odpychający, a zachowanie na wulgarne ale ostatnio mi wpadło zdjęcie jak aktualnie wygląda i jestem zaskoczony i to mile... Gdyby ona od początku się tak prowadziła to dziś by była zapamiętana jako aktorka/piosenkarka a nie jako skandalistka. #muzyka #nostalgia #mileycyrus #seriale #rozowepaski #logikarozowychpaskow
wakxam - Miley Cyrus podobała mi się za czasów serialu Hannah Montana, po serialu zmi...

źródło: comment_167066058671hNTQbGj0HgC2qPUGUXe6.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wakxam: toć przecież w USA każdy aktor powie i wygląda tak jak akurat nakazuje moda. Dzisiaj popierają ekologię bo taka moda, mimo że osobiście się do niczego takiego nie stosują. Popierają LGBT albo blm bo taka moda. Ale jak za 30 lat będzie nakaz że należy nienawidzić czarnych to jeden z drugim stwierdzi że on jednak nie lubi blm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@wakxam: no i skąd to zdziwienie?

Nie pamiętasz historii?

Chad ją rzucił, nie mogła tego znieść to zrobiła z siebie obrażoną na świat, wulgarnie się zachowywała, gdzieś w tle były narko.

Wyszalała się, i jak każda kobieta teraz już się może ustatkować ( ͡º ͜ʖ͡º) co prezentuje wizerunkiem
  • Odpowiedz
ona nadal zachowuje się jak kurvva, sprawdź sobie jej ig


@Zoyav: pomijając już fakt, że nie potrafisz napisać słowa k---a to, w którym momencie się tak zachowuje? Jest dobrą piosenkarką i tyle, a że często lubi być lekko kontrowersyjna (wg niektórych) to chyba nie jest nic złego?
  • Odpowiedz
kiedyś mi za słowo k---a #moderacja usunęła komentarz, więc ¯(ツ)


@Zoyav: mi w całej „karierze” wykopowej raz zwrócili uwagę na wulgaryzm. Uważam, że jak już używać wulgaryzmów to pełną ich mocą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moods: dla mnie ogólnie usuwanie komentarzy za wulgaryzmy, które mi są skierowanie w kogoś osobiście (bo jest różnica pomiędzy "jesteś chujem" a "ale c-----y dzień") to ogólnie głupota do kwadratu
  • Odpowiedz