Wpis z mikrobloga

Miley Cyrus podobała mi się za czasów serialu Hannah Montana, po serialu zmieniła image na totalnie odpychający, a zachowanie na wulgarne ale ostatnio mi wpadło zdjęcie jak aktualnie wygląda i jestem zaskoczony i to mile... Gdyby ona od początku się tak prowadziła to dziś by była zapamiętana jako aktorka/piosenkarka a nie jako skandalistka. #muzyka #nostalgia #mileycyrus #seriale #rozowepaski #logikarozowychpaskow
wakxam - Miley Cyrus podobała mi się za czasów serialu Hannah Montana, po serialu zmi...

źródło: comment_167066058671hNTQbGj0HgC2qPUGUXe6.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@wakxam: no i skąd to zdziwienie?

Nie pamiętasz historii?

Chad ją rzucił, nie mogła tego znieść to zrobiła z siebie obrażoną na świat, wulgarnie się zachowywała, gdzieś w tle były narko.

Wyszalała się, i jak każda kobieta teraz już się może ustatkować ( ͡º ͜ʖ͡º) co prezentuje wizerunkiem
ona nadal zachowuje się jak kurvva, sprawdź sobie jej ig


@Zoyav: pomijając już fakt, że nie potrafisz napisać słowa #!$%@? to, w którym momencie się tak zachowuje? Jest dobrą piosenkarką i tyle, a że często lubi być lekko kontrowersyjna (wg niektórych) to chyba nie jest nic złego?
kiedyś mi za słowo #!$%@? #moderacja usunęła komentarz, więc ¯(ツ)


@Zoyav: mi w całej „karierze” wykopowej raz zwrócili uwagę na wulgaryzm. Uważam, że jak już używać wulgaryzmów to pełną ich mocą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@moods: dla mnie ogólnie usuwanie komentarzy za wulgaryzmy, które mi są skierowanie w kogoś osobiście (bo jest różnica pomiędzy "jesteś #!$%@?" a "ale #!$%@? dzień") to ogólnie głupota do kwadratu