Wpis z mikrobloga

debilu

@iks-ski: Jaki agresor XD. Zjeżdżaj napinaczu jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, w realu to byś pewnie dygał żeby mnie o godzinę zapytać, ale przez neta to czempion i samiec alfa :V.
@Reinspired: Kurde no nie wiem mordo, też mnie to ciekawi. Albo np czemu debile jak sprzedają samochód wystawiają zdjęcia, że się błyszczy? O, albo jak mieszkanie chcesz wynająć to zawsze takie ładne zdjęcia pod odpowiednim kątem i naświetleniem? O, albo w reklamach mc donalda to ludzie tacy uśmiechnięci i te burgery takie ładne, czego one nie pokażą prawdy, że burger wygląda smutno, a klient to grubas?

Nie mam pojęcia, w mojej
@Reinspired: fajne idiotyczne teorie można tu wyczytać, ale napiszę Ci najbardziej prawdopodobną, bo czytałem kiedyś o tym artykuł albo nawet może jakiś wykopek to opisywał.

Polega to mniej więcej na tym, że niektóre handlarki kupują na potęgę chińskie ciuchy, oczywiście często bez faktury i zatrudniają młode, atrakcyjne dziewczyny, żeby się w to ubierały i sprzedawały na fejsach/olxach - raczej nie ma co liczyć na paragon przy takiej sprzedaży. Czasami taką handlarką
@Reinspired silna potrzeba dowartosciania się. Imo widzę tu jakieś zaburzenie psychiczne bo zdrowy różowy nie musi mieć stada spermiarzy żeby znać swoją wartość.

Odpowiedź, ze dla wyświetleń może nie znam się na algorytmach OLX. Ale wyświetlenia będą jej nabijać głównie spermiarze, a nie jej teoretyczni klienci czyli różowe.

Ewentualnie, ze na siłę pokazać, ze sukienka jest ładna. Coś w stylu jak ją kupisz to będziesz wyglądać tak jak ja. Ale nie wiem