Wpis z mikrobloga

@EndThis: Oni bardziej grają jak ludzie na orliku- czyli zmasowany atak i indywidualne popisy gwiazd z techniką.
Wystarczy solidna obrona, konsekwencja w strategii i już jest wielki problem.
Argentyna lepsza, bo właśnie lepiej gra w obronie ale też jakaś zajebista to nie jest- prawie ich pyknęła Holandia, która jest dobra przez wyszkolenia- ale indywidualnie to ma graczy na poziomie reprezentacji Polski.
@Nowystaryziel: Od początku mundialu czytam na wykopie głupoty na temat piłki, ale to chyba największa z nich. Holandia ma graczy na poziomie reprezentacji Polski? Drużyna z najmocniejszą obroną na turnieju i bardzo solidną pomocą i atakiem? Serio, jedyne pozycje na których ich przewyższamy to środek ataku i brama. Wystarczy spojrzeć na wartość całej drużyny, żeby zauważyć, że Holendrzy mają zdecydowanie głębszy skład.
via Android
  • 0
@Treda nie wiem, ale są zdania by Euro wciągało do turnieju kolejne kraje, także spoza kontynentu (jak Eurowizja), więc być może kiedyś Brazylia doczeka się mistrza europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AdamKarolczak02137: Allison to jeden z najlepszych bramkarzy świata, Marquinhos w tym sezonie w różnich rankingach najlepszych środkowych obronców na świecie jest w TOP3, Thiago Silva mimo wieku jest bardzo dobry, Vinicius to kluczowy piłkarz Realu który wygrał w tym roku Ligę Mistrzów, Casemiro przez lata podstawowy piłkarz Realu. Jeżeli uważasz, że Brazylia to tylko Neymar to mam złe wieści, bo jesteś Januszem futbolu.
via Android
  • 2
@korbixon nie rozumiem tego Wykopowego rozpływania się nad Chorwacją. Praktycznie niczego nie wygrywają, jadą na farcie. Nie jestem żadnym fanem Brazylii, ale jeśli patrzeć na samą grę, to w półfinale powinna być Brazylia, nie Chorwacja, ale Wykop kieruje się emocjami, że to gwiazdeczki i pozerzy.
Chorwacja vicemistrz świata z 2018 a Chorwacja dzisiaj to pod względem gry dwa dość różne zespoły.
Nie rozumiem tego #!$%@?. Są w półfinale czyli bylicna papierze lepsi. Chociaz wg mnie swój prawdziwy potencjał pokazali jedynie w meczu z Kanadą gdzie strzelili 4 bramy a Kanada zagrała przedtem swietny mecz z Belgią. Trochę farta mają Chorwaci to fakt, ale są bardzo mocni mentalnie i świetnie ulożeni taktycznie. Do tego indywidualne umiejętności prowadzenia piłki, kreowania akcji. Trochę brakuje u nich wykończenia, szturmów na bramkę silniejszych przeciwnikow , ale jeśli drużyny