Wpis z mikrobloga

@sha128: ty chyba serio gościu jakiś naj*bany jesteś

no to właśnie dlatego mówię że się #!$%@? znasz, to że przeczytałeś jakieś suche dane na spidersweb nie powoduje że masz wiedzę.


No nie mogę XDD tak, człowiek od lat używa usług obu dostawców podkreślam PISAŁEM TO WYŻEJ. Opisuje fakty które są według mnie na nie, i je podaje a chłop wyskakuje że przeczytałem jakieś suche dany na jakimś pseudo blogu. Mistrz.

Co
Mnie osobiście dużo dadzą, ruch na poziomu kilkuset tysięcy userów dziennie to nie małe liczby, patrząc na samą bazę danych


@GoracyDelfin: to jak ty masz dziennie kilkaset tysięcy userów na współdzielonym hostingu w ovh to zakończmy tutaj tę rozmowę bo mamę oszukasz ale nie logikę. Zagadaj do zuckerberga, może pomożesz im zbić koszty serwerów, debile mają ich tyle a wystarczy im kilka hostingów perso
to jak ty masz dziennie kilkaset tysięcy userów na współdzielonym hostingu w ovh to zakończmy tutaj tę rozmowę bo mamę oszukasz ale nie logikę


@sha128: chłopie proszę cię, nie pogrążaj się, zajrzyj w ofertę OVH i zamilknij. Jeżeli uważasz, że są albo tylko są współdzielonym hostem to ci powodzenia życzę.