Wpis z mikrobloga

Polska chce od gejów wszystkich obowiązków, ale nie dając żadnych praw.
I nie mówię tylko o skorumpowanym rządzie PiS. W przeszłości była nawet sprawa, jak ojca z dzieckiem chcieli wywalić z mieszkania, bo nie pozwolono na wstąpienie w stosunek najmu po zmarłym partnerze. Dzieciak miał szczęście, że nie zmarł mu ojciec biologiczny, bo od obcego prawnie faceta by go zabrali.
PiS odpowiada za największą nagonkę na gejów od czasu PRL. Wykorzystali do tego najwyższe urzędy, kościół i swoje fundacje, nawet Morawieckiego skłócili z siostrzeńcem, a kampanię zakończyli kłamstwem w TVP - "inwazja" została zakazana przez sąd.
Teraz takie prawaczki się nam dziwią.

#polityka #obowiazkowecwiczeniawojskowe #lgbt #homoseksualizm #homofobia #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
falszywyprostypasek - Polska chce od gejów wszystkich obowiązków, ale nie dając żadny...

źródło: comment_1670620512PVXf0UpYRHXDj0dZjBkI9C.jpg

Pobierz
  • 11
@falszywy_prosty_pasek: prawdziwą i główną obrzydliwością w tym twicie Gozdyry jest sugestia, że osoby homoseksualne są odpowiedzialne za opór w sprawie poboru do ćwiczeń. To celowe manipulowanie poczuciem męskości osób hetero które się temu sprzeciwiają i celowe, negatywne używanie głupich schematów i przekonań społecznych, że osoby homoseksualne są mniej męskie. Osoby homo czy hetero nie dajcie sobie dyktować jednego prawidłowego wzorca męskości.
Dzieciak miał szczęście, że nie zmarł mu ojciec biologiczny, bo od obcego prawnie faceta by go zabrali.


@falszywy_prosty_pasek: Zawsze powtarzam, że brak małżeństw jednopłciowych najbardziej uderza w dzieci par jednopłciowych. Nie to, że nie uderza w samych gejów i lesbijki, bo oczywiście tak, ale najbardziej cierpią dzieci, bo one są siłą rzeczy najbardziej bezbronne. A państwo polskie nie raczy dostrzegać, że należy im się taka sama ochrona prawna jak innym dzieciom.
@falszywy_prosty_pasek: Aha czyli społeczeństwo nami pogardza władza na nas pluje czym jeszcze bardziej podsyca społeczną homofobie, mimo że płacimy takie same podatki i mamy takie same obowiązki nie mamy równych praw no ale musimy iść #!$%@?ć do woja bo jakaś głupia baba nie wie co pitoli.
Ja napisze to co pisałem gdzie indziej ja bym nie miał problemu by iść do woja pod warunkiem że by szanowano nasze prawa przez państwo,