Wpis z mikrobloga

@huragan_kelly: Nie chce mi się teraz szukać linka do jakiegoś konkretnego filmiku, ale wielokrotnie opowiadał się za tym, że państwo powinno szanować godność człowieka, wolność jednostki, wolność słowa, równość płci, czy prawa osób LGBT. Można lubić te wartości lub nie, ale z całą pewnością jest to liberalizm.
@ArkadyToranski: Trzecim, a pisałeś, tak stawiam, bo zaczepiłem PO. Yeap, w tej chwili szukam wystąpienia Piotruli na partyjnym pikniku, ładnie dziad ukrył, ale znajdę. xD

Ban? Nie znam człowieka.
Plakat minimalistyczny? Ale przecież szanownej Pani Mamie się podoba o co chodzi?
Piotrek zalicza meltdowny i jedzie z każdym? EEE tam, przecież taki miły chłopak to. Zawsze mówił mi dzień dobry. xD
Będą szorstcy? Ja będę miły, bo wcale dzięki temu nie
@bkce: Człowieku, co Ty taki zdenerwowany jesteś? Przecież mój pierwszy komentarz to było dosłownie "Ale od młodzieżówki to nie obrażaj". No więc odniosłem się do czegoś, co napisałeś bezpośrednio do mnie. Nic mi nie naopowiadał. Rozmawiam z Tobą i tyle.
@bkce: No nic. W każdym razie mam nadzieję, że kupisz także swój egzemplarz książki. Może uda mi się załatwić dedykację. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ja jadę kupić roślinkę do mieszkania, póki mi sklepu nie zamkną.
@ArkadyToranski: Masz mały problem w zdefiniowaniu warunków wejścia. Tu już Pjotera znają, byciem miłym nie sprawisz, że ostatnie lata zostaną zapomniane. Jeszcze wczoraj Piotrula pozdrawiał Wykop fuckami na filmie.

Tak, kupię wszystkie 152, które uzupełniłem w ankiecie Piotruli. xD

Piotrula dał bana na mój nick na czacie, wiem, że na żywo to miękiszon, ale pilnuj się. Może i on ma bagnet, francuski ofkz, w szafie. xD

Nie zazdroszczę roboty, mam nadzieję,
@bkce: Ustalmy proszę, że ja odpowiadam za siebie, a Piotr za siebie. Ja jego adwokatem być nie zamierzam. I nie oczekuję, żebyś zmienił swoje zdanie na temat kogokolwiek na podstawie tego, że ja jestem miły. Jestem, bo lubię. I będę tak długo, jak będę lubił być miły.

A robota jest ciekawa. Dosyć spora grupa odbiorców, niezłe zaangażowanie społeczności. Jasne, jest pewien nazwijmy to elektorat negatywny, ale on przecież też dodaje rozgłosu,
@ArkadyToranski: Piękny pokaz erystyki, jako fan Schopenhauera doceniam.

Przychodzę bronić książki, w której maczasz pośrednio palce, ale proszę mnie nie łączyć z autorem.

Będę miły, bo chcę, nie dlatego, że przyszedłem wam coś sprzedać.

Rozgłos jest dobry, oczywiście, ale nie sytuacja kiedy uznają cię za szura, a ty masz ambicje pisać z pozycji eksperta jak Piotrula. xD

Jakbyś przeczytał posta, to byś wiedział, że nie wiem czy jest aktualny. Papier i
@ArkadyToranski: Nie mam pojęcia kto to Marek Podlecki. Skoro można pytać o wszystko - 1. czy masz pojęcie, że ten tag nie tworzą „ludzie złej woli”, „zwyrole z Wykopu”, tylko byli widzowie kanału Napierały, a nawet jego byli patroni (Np ja)? Wszyscy jesteśmy zażenowani jego zachowaniem, manipulacjami, nieumiejętnością przyznania się do błędu. Łączy nas wyjątkowa więź bycia potraktowanym przez doktorka jak gówno. Takich ludzi przybywa a tag nam rośnie i rośnie.