Wpis z mikrobloga

Ktoś ostatnio do mnie napisał - "ohoho niby prawak a cytuje karoluka". Kwestia obowiązkowego powołania do wojska to już nie jest kwestia konfliktu prawak-lewak. To jest kwestia egzystencjalna. Tu chodzi o ludzkie życie. Tu chodzi o nas, facetów. Dlatego mam to w dupie że go cytuje. W tej kwestii wszyscy musimy być zgodni, na pohybel zamordystom pokroju Żukowskiej.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpodludzi #bekazlewactwa #wojsko #polityka
Pobierz popierduuka - Ktoś ostatnio do mnie napisał - "ohoho niby prawak a cytuje karoluka". ...
źródło: comment_1670596464ApdAqs26GH6lAReQNUjVT5.jpg
  • 16
@Wap30:
Ja nie muszę niczego postulować, rząd robi w dobie kryzysu największe zakupy w historii naszego współczesnego wojska oraz deklaruje zwiększyć armię do 300 tys., a przypomnę że władza ma najlepsze rozeznanie jeśli chodzi o zagrożenia.

MON od lat był polem do cięć kosztów, nagłe zbrojenia mogą oznaczać tylko jedno - istnieje zagrożenie dla naszego państwa.
władza ma najlepsze rozeznanie jeśli chodzi o zagrożenia


@Tremade: no z takim podejściem to można uzasadnić wszystko. Nie wątpię że władza przez ostatnie lata co krok udowadniała swoje najwyższe kompetencje których podważenie byłoby absurdalne, ale pozwolę sobie pozostać sceptyczny

MON od lat był polem do cięć kosztów, nagłe zbrojenia mogą oznaczać tylko jedno - istnieje zagrożenie dla naszego państwa


Albo po prostu to, że akceptacja społeczna dla takich wydatków jest najwyższa
a przypomnę że władza ma najlepsze rozeznanie jeśli chodzi o zagrożenia.

MON od lat był polem do cięć kosztów, nagłe zbrojenia mogą oznaczać tylko jedno - istnieje zagrożenie dla naszego państwa.


@Tremade: XD XD XD

jak dużym tumanem trzeba być żeby się po 2 latach pandemii nie zorientować, że władza jest głupsza niż Karyna w żabce (jedyne co im lepiej idzie to kradzież pieniędzy, ale tutaj też mogliby się lepiej starać
rząd robi w dobie kryzysu największe zakupy w historii naszego współczesnego wojska


@Tremade:

A mi to wygląda na klasyczne kupowanie "na górce". Akurat wszyscy są trochę osrani i biorą z połki jak leci przy minimalnej analizie. Politycznie wygląda to dobrze bo się rząd "stara".

A sytuacja wygląda tak, że ruskie zbierają bęcki i jak się ta wojna skończy za rok-dwa to będą 2 dekady spokoju na wschodniej granicy.
ale jacy ruscy? Ci co nie mogą odbić metra na Ukrainie? Oni zaraz przeprowadzą inwazję na teren NATO, tak? Czy jaki scenariusz tu postulujesz?


@Wap30: no normalnie LEWAKU te przeszkolenia wojskowe naucza Cię odbijać ładunki termojądrowe jak Iga piłeczke na korcie, tak żeby #!$%@?ła prosto w Moskwe xDDDDDDDDD