Wpis z mikrobloga

Inflacja wzrostowa na świecie tak zapieprza, że nawet dawni mistrzowie wagi ciężkiej w boksie są dziś brutalnie moggowani przez obecnych pięściarzy. Wielki Tyson Fury kpi sobie nawet z George Foremana, na którego kiedyś wołano Big George, a teraz Król Cyganów wyzywa go od manletów. Zresztą widzę po sobie, przechadzając się wokół liceum. Wszyscy o głowę wyżsi ode mnie. Chłopcy, którzy mają poniżej 180 cm to jakieś ewenementy, rzadko spotykany okaz, łatwiej w USA spotkać Indianina niż w Polsce młodego chłopaka poniżej 180 cm. W górę poszybował również wzrost dziewczyn. Kiedyś chłop mając wzrost poniżej 180 cm, mógł znaleźć drugą połówkę. Dzisiaj tego wzrostu są młode dziewczyny, więc dla takiego nieszczęśliwego chłopa to prawdziwy it's over.

Natomiast z niskiego wzrostu chłopów będzie cieszyła się Marynarka Wojenna RP, bo oni potrzebują i preferują manletów do pracy na okrętach, więc do zobaczenia wkrótce na ORP Kormoran czy na innym złomie podczas #obowiazkowecwiczeniawojskowe

Oto cytat z Tysona Fury'ego:

Podróżuję po świecie, szukam godnego rywala, który mógłby mnie pokonać, ale od czternastu lat takiego jeszcze nie spotkałem. Usyk mierzy 190 centymetrów, waży lekko powyżej stu kilogramów, jest więc dużym chłopce, większym niż był Muhammad Ali. Jest też większy niż byli Evander Holyfield, Mike Tyson, Joe Frazier i Ken Norton, a rozmiarami przypomina młodego George'a Foremana, który był nazywany "Dużym George'em". Dziś facet o takich samych rozmiarach jak młody Foreman nazywany jest małym.


#boks #wzrost #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #manlet
  • 6