Wpis z mikrobloga

Szukam od dłuższego czasu krzesła/fotela do pracy przy komputerze.
Bardzo proszę o pomoc, bo w ogóle się nie znam i nie mogę się zdecydować a do salonów z krzesłami mam za daleko.
#kiciochpyta Jaki fotel/krzesło używacie i czy polecacie?
Przy komputerze spędzam 80 godzin tygodniowo (za pomocą pracy stojącej redukuje do 50).
Chętnie przyjmę też linki do rzetelnych poradników/rankingow. Cena pomiędzy 1000 a 3000 brutto (no chyba że fotel będzie loda robił to dam więcej).

Dziękuję <3

#programista15k #programowanie #it #komputery
  • 13
@tomasz-es: nogi kat 90 stopni, monitora Górna krawędź na wysokości oczu i teraz najważniejsze związane z krzesłem. Łokcie do ciała i tutaj musi być też 90 stopni to względem biurka. Większość krzeseł oparcia ma nieregulowane i za szeroko
@tomasz-es:

nie rady na nim siedziec, bo zapadasz sie w siatce i stelaz uwiera cie w dupe, zasadniczo siadasz i po 3 sekundach czujesz, ze cos jest nie tak, a po 2 minutach zaczynasz podkladac noge pod dupe bo nie da rady siedziec normalnie xD to nie ma zwiazku z ustawieniem krzesla, niezaleznie od pozycji dupa zawsze boli

nawet czytalem to samo o hermanie millerze, tez uciska w dupe, poczytaj na
@tomasz-es: nie słuchaj się @cppguy xD
siedzę tylko na ergohumanie na 5 lat (3 fotele - dwa w dwóch biurach i jeden u siebie) i z każdym było wszystko w porządku - miękko, wygodnie, zajebista regulacja
siedzę na nim po 12h dziennie i jest turbo wygodny
około 1/3 znajomych co spędzają sporo czasu przy kompie też ma i chwali i kolejna 1/3 słyszała zajebiste opinie i się przymierza do zakupu
@cppguy: jedyne co ma sens z Twojego komentarza to ostatnie zdanie

najlepiej przed zakupem fotela znajdz go gdzies i posiedz 0.5h


pozostałe to żale wylewane pod każdym postem o fotelach biurowych przez człowieka któremu się trafił zepsuty egzemplarz i nie złożył reklamacji - Twoja wina, nie rozszerzaj tego na ogół foteli ergohumana
@cppguy: i jakbyś napisał że Twój fotel był zepsuty i żeby przed zakupem go przetestował to bym nie miał problemu z Twoją wiadomością
ale rzuciłeś się z tekstami żeby pod żadnym pozorem go nie kupował i robisz taki pokaz pod każdym postem xD
a jak chcesz się bawić w porównywanie opinii to dwie firmy + znajomi to próbka prawie 200 foteli i nikt nie zgłaszał problemów ¯\_(ツ)_/¯