Wpis z mikrobloga

@bastek66 nie schlebiaj tak sobie, wpis jest bardziej o ogólnym damage control niż konkretnych uprawiających go osobach ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Kryspin013: Ja widziałem, nawet napisałem vosemite'owi że karolak pierwszy zaczął ją jechać. Koroluk po prostu potrafi nazywać rzeczy po imieniu, gówno nazwie gównem i nie będzie robił fikołków, że "lewackie" mniej śmierdzi... podczas gdy konfiarze tacy jak ci ze screena stają na by "dowieść", ze gówno
@Xeardo: ja Ci niczym nie grożę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

psycholu

czekaj, a to nie Ty miałeś parę dni temu taki pełnoprawny metldown po tym jak ludzie wytknęli Ci, że po.#!$%@?łeś własność @jankes83 ? XD

ten wypadek poważne szkody wyrządzi

tak, wielokrotne złamanie obu nóg & pęknięcie miednicy (by wymienić tylko te poważniejsze efekty) to "dość" poważne szkody ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Xeardo: jankes przedstawił wystarczająco dużo dowodów.

Psycholu

mocne słowa jak na kogoś kto wykazuje tendencje psycho i socjopatyczne... Ewentualnie kogoś, kto jest zwykłym chamem, którego rodzina nie nauczyła podstawowych zasad społecznych, takich jak "to, że według moderacji coś jest OK nie znaczy że powinieneś tak mówić", "naśmiewanie się z czyjegoś wypadku świadczy źle o tobie", "wodę się spuszcza, zwłaszcza po kupie", "nie kradnie się cudzej własności i nie mówi, że
@MglawicaKraba: psycholu, wymagasz bym cie poważnie traktował? Z jakiej niby racji skoro ty sam zachowujesz się co najmniej niepoważnie!? Nie potrafisz odpowiadać na zadane pytania, odwracasz kota ogonem, traktujesz rozmówców bez szacunku, a sam go w stosunku do siebie wymagasz? Ten wypadek, który cię spotkał to kara za twoje zachowanie. A swoje pseudo moralizatorskie wysrywy wsadź sobie w buty.
Patrze w lustro, przystojnego Chada widzę.


@MglawicaKraba: przystojny chad nie ma stanów depresyjnych jak sam pisałeś, psycholu. Poza tym po tym wypadku bliżej ci do Maćka z klanu, bajerancie ty.

nigdy niczego nikomu nie ukradłem


Ukradłeś, ukradłeś i to nie raz, złodzieju, szalbierzu, szachraju i ubecki pachołku z korzeniami czerwono armijnymi.