Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Podwyżka ceny kont family na YouTube () Dzisiaj skończyła mi się subskrypcja i stwierdzam, że tak się nie da żyć...

Szukam do czterech osób w UK do dzielenia konta lub kogoś kto może podpiąć dwa w zamian za dzielenie się opłatą.

Chyba, że jakaś alternatywa - wcześniej miałem Vanced na zrootowanym telefonie, ale chyba nie jest już wspierane. Preferuję jednak Premium ze względu na Music, konsolę i tv.

#uk #youtube #youtubepremium
pawelek - Podwyżka ceny kont family na YouTube (╥﹏╥) Dzisiaj skończyła mi się subskry...

źródło: comment_1670528192XryQu63Ihaa2HK4yhiJEXJ.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mleko3-2procent: brak reklam (nie korzystam na komputerze żeby to obejść adblockiem), możliwość blokowania telefonu i oglądania w tle, możliwość pobierania, choć korzystałem z tego tylko kilka razy do samolotu, no i YT Music, gdzie mam już jakąś bazę preferencji. Dostałem kiedyś trial na trzy miesiące i tak zostałem
@Hubsonq: Nie ma za dużo do ogarniania. Wejdź na Google maps. Znajdź jakiś adres w wybranym kraju i kod pocztowy. Włącz vpn na Argentynę czy inne wybrane państwo. Wejdź na stronę youtube music tego kraju. Zaloguj się na swoje konto. Wybierz subskrybcje (użyj google żeby sprawdzić przelicznik). Użyj znalezionego w google maps adresu. Użyj karty revolut czy podobnej do płatności.
Wyłącz stronę i vpn i tyle. Używaj normalnie.