Wpis z mikrobloga

@JackBauer: wiesz, ja mam akurat 920, hiend i po ponad roku sie nie zacina, pokaz mi drugiego hiendowego andka ktory po roku bez zadnych factory resetow dziala jak pierwszego dnia? 520 nie laguje jak ma sensowna karte sd wsadzona. Pokaz mi androida za 400zl bo tyle 520 kosztuje, ktory dziala tak plynnie jak lumia 520? Nie ma.
  • Odpowiedz
@krisip: Mój SGS1 tak działał przez taki okres. Oczywiście na oficjalnym romie od Samsunga, bo nieoficjalne romy są słabe, przynajmniej w przypadku SGS1. Nie wiem za ile można go teraz dostać, ale podejrzewam, że tanio.

Wszystko też zależy od tego ile i jakie aplikacje instalujesz, jak często z nich korzystasz i z ilu naraz, bo na takich ogólnikach to se możemy gadać... Tak, czy inaczej, nie chcę nikogo przekonywać do
  • Odpowiedz
@JackBauer: no to ja ci powiem ze przez ponad rok przewinely sie przez moj telefon dokladnie 1433 aplikacje, telefon mial dwie zwiechy (ostatnia w lipcu) jakis jeden samoczynny restart jeszcze w 2012 roku, do tego dostal 4 updejty przez ota. Zaden android nie jest w stanie tego osiagnac.
  • Odpowiedz
@JackBauer: no ja nie mam zadnych problemow i znam raptem jeden przypadek ze ktos mial powazny problem z 920tka (wada fabryczna) a najczesciej sa to durne posty bo dla wielu ludzi windowsphone jest pierwszym smartfonem.
  • Odpowiedz