Wpis z mikrobloga

@krisip: Andek nie potrzebuje. Możesz dodać, ale nie muzisz. Możesz spokojnie używac telefonu bez konta w google. A jak jest z windowsphone. Możesz czy nie?

Możesz wpuścić sobie YT w tło i słuchać z niego muzyki jednocześnie przeglądając Internet/czytając ebooka?

Możesz zrobić sobie z telfonu pada do gry sparowanego z
  • Odpowiedz
@Bobas: Mógłbym się #!$%@?ć do wielu innych rzeczy (iksde) ale nie bawi mnie to (iksde) siedzę w smartphone od lat, od czasów kiedy na gówno mawiałeś papu. Przeszedłem PDA wszelkiej maści, przez pierwsze windowsy, maemo, eksperymentalne na najnowszych systemach kończąc. I wiesz co? Wybieram taki jaki jest dla mnie wygodny. I potrafi ogarnąć to czego wymagam.
  • Odpowiedz
@blubi_su: mow sobie co chcesz ale bez konta google androida to se mozesz o kant d rozbic i wiesz o tym doskonale.

Czyli jestem ograniczony bo uzywam WP? To zmierz sie z tym ze uzywam smartfonow od ponad 10 lat a jak uzywasz androida to moze cie zdziwi ale odpowiadalem za duze czesci kodu niejednego custom romu zamieszczanego na xda ktorego pzapewne uzywales... A wp wybralem bo dlubanie w kodzie
  • Odpowiedz
@krisip: Rozumiem to w 100%. Też siedze w IT ale od innej strony. Jestem adminem Linux/Unix i używam platformy która dla mnie jest najwygodniejsza. Ma dla mnie najwięcej do zaoferowania. Android pasuje mi idealnie. Co do zamulania to już nie te czasy. Używam Sony Xperia Z1 i nie ma tu mowy o jakimkolwiek zamulaniu. Telefon śmiga i zapierdziela jak miło.
  • Odpowiedz
@blubi_su: aaa highend, Highend to dopiero od niedawna dziala plynnie choc tak czy siak przesiadajac sie na wp zauwazylem przyspieszenie, niestety highend to tylko 2% rynku androida. Reszta telefonow nie w cenie paru tysiecy zlotych muli i nie nadaje sie do niczego. Zreszta nawet najnowszy nexus muli co wczoraj wystarczylo zobaczyc link do forum. Na WP nawet prosta budzetowa 520 za grosze dziala plynniej niz sgs3.
  • Odpowiedz
niestety highend to tylko 2% rynku androida. Reszta telefonow nie w cenie paru tysiecy zlotych muli i nie nadaje sie do niczego.


@krisip: Co to ma w ogóle do rzeczy? Wiadomo, że mniejsze firmy chcą zgarnąć trochę grosza wypuszczając gówniane telefony z Androidem na pokładzie.

Na WP nawet prosta budzetowa 520 za grosze dziala plynniej niz
  • Odpowiedz