Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane, mam taką sytuację, że piszę coś w latexie jeszcze wczoraj udawało mi się wszystko kompilować. Dziś dodałam do pliku głównego dodatkowe pliki .tex i mimo, że kompilacja przeszła bez błędów pdf mi się nie odświeża, dalej mam wczorajszą datę modyfikacji. Wróciłam do momentu w którym jeszcze wszystko było w porządku i niestety dalej bez zmian. Proszę o rady co poradzić. ()
#latex
  • 3
@multi_multi: Rzeczywisty pdf na dysku czy podgląd w IDE? Sprawdź jak masz skonfigurowane ścieżki w ustawieniach aplikacji którą używasz, usuń również wszystkie pliki wynikowe kompilacji. Pewnie co innego budujesz, a co innego wyświetlasz.
@Tytanowy: Oba, przeinstalowałam MikTexa i pomogło na chwilę, obecnie znowu nie kompiluje. Zaczęłam działać w texworku Miktexowym, ale nie do końca mi się to rozwiązanie podoba. Kiedy spróbowałam jeszcze raz skompliować to Texmakerem, uszkodził pdfa i tyle z tego było.
@multi_multi: Dziwne, niestety ciężko coś wyrokować nie widząc tego. Ja lata temu przeszedłem na texlive i texstudio. Co prawda głównym powodem była multiplatformowość, ale od tamtego czasu nie miałem żadnych problemów. Minusem jest to, ze w texlive nie ma, albo nie znalazłem doinstalowywania pakietów w locie, tylko od razu pobiera się cale środowisko.