Wpis z mikrobloga

mirki jaki jest prosty sposób na wysyłkę kół z felgami? Muszę wysłać ojcu zimówki do furki na felgach stalowych już założone, ja mieszkam w kuj-pom a on obecnie jest pod Katowicami. Każdą spakować i wysłać osobno to bardzo dużo zachodu :/
#motoryzacja #kurier #transport #opony
  • 15
@s---k: @bogdantestowy: właśnie z tym kartonem chyba nie przejdzie, bo baba w punkcie DPD mówiła że tak kół nie może przyjąć (bo byłem wczoraj pytać jak to najlepiej wysłać) - twierdziła że ona kół nigdy nie dostawała i nie wie.

Obstawiam że po prostu nie chce sie z tym bawić bo to duże i ciężkie dlatego mnie zlała
@LZBNZ: pakuj w kartony, 2x, nie przekrocz 31,5 kg/paczkę, najlepiej spuść powietrze żeby przez karton nie było czuć napompowanej opony i na punkt dpd (chyba najtaniej). Powiedz że wysyłasz materiały firmowe gdyby pytali i bez problemu ojciec dostanie kółka. Tylko go uprzedź, że kurier może być maruda i nie zechce wnieść/rozładować przesyłki i tata będzie sobie pod swoim adresem z auta odbierać.
@LZBNZ: @viollu: dobrze że mirek przypomniał ( ͡° ͜ʖ ͡°) zabezpiecz żelastwo. Jakiekolwiek by nie było. Alu czy stal. Kurier jest w stanie metalową kulkę #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec pomiędzy opakowanie a zawartość naładuj mordko folie czy inne odpady tekturowe które zabezpieczą zawartość