Wpis z mikrobloga

Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do tarczy żeby w razie czego wiedzieć jak strzelać do Ruska jak nie daj Boże zachce mu się wprowadzać Ruski mir u nas. Ja już ubrany to hasło powinno widnieć na banerach reklamowych wcrów w całej Polsce bo jakoś dziwnie tag #russiahateclub okazał się ciupciami które tylko szczekają przy budzie. Ubierajcie się więc bo ja już ubrany i gotowy poświęcić miesiąc czy trzy żeby móc wiedzieć jak bronić rodziny o domu przed ruską swołoczą.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
Pobierz Aquamen - Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do ta...
źródło: comment_1670473536bXUdqrHcX7gmcxRXuIttBw.jpg
  • 128
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aquamen: sluchaj jak przyjda ruscy wprowadzac mir u nas to sie zawijam stad jak najdalej a nie bede nastawiał sie dla panstwa ktore mnie rucha w kazdy otwor i dla ludzi którzy mi na ulicy najwyżej w ryj napluja
@Aquamen: Według ciebie i wedlug pisowcow, wedlug mnie nie i nie zamierzam bezwiednie tego akceptować jak ty bo jakiś pisowiec mi powiedział ze mam mu wylizać dupe dla dobra państwa
@Szalom: tak jest od zarania dziejów typie nie zmienisz tego #!$%@? o złych pisowcach, trzeba przygotować się do obrony jako Państwo to zwołujemy mężczyzn i uczymy ich trzymać miecz/kosę/szablę/karabin Według mnie to powinniście się zacząć się utożsamiać jako małpy i wbić sobie to do dowodu Małpie nikt karabinu do ręki nie da i mamy upragniony kompromis( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aquamen: Tak bo na pewno tez wszystkiego się nauczę w miesiąc z trepami xd

A poza tym coś co trwa od wieków nie może być złe prawda? Jaki gównoargument, masz lepsze? Aha porównanie do małpy. Małpa to ty jesteś typie bo zatańczysz jak twój właściciel ci zagra
dlatego że nie mam takiego obowiązku


@Pawel_Tir: typowy p0lak patriota xD. Póki mu nie będą kazali to on nic nie zrobi. Życie pod butem takie wspaniałe xD
@Aquamen: Człowieku to co gadasz to są mrzonki. rosja od prawie roku nie może zdobyć skorumpowanego upadłego kraju na skraju Europy z minimalna pomocą NATO. A co zdobyła to straciła i dostaje #!$%@?. Wiec kiedy te ruskie wchodzą?

A nawet jeśli to rozumiem ze po tym miesięcznym szkoleniu mężczyźni będą potrafili zatrzymywać ruskie rakiety gołymi klatami? Wiesz co robili z Ukraińcami w buczy którzy byli na rotacji w donbasie na ćwiczeniach
Niewolnikiem właśnie będziesz ty.

Tylko bądź taki twardy też w koszarach a nie tylko przez internet


@Pawel_Tir: fajny fikoł ćwierćmózga xD żaden zdrowy człowiek, któremu dobrze wiedzie się w życiu, ma rodzinę, dobrą pracę nie będzie chciał iść w trepy, bo mu pan minister każe. Tylko ktoś taki jak ty, z życiem śmiecia ludzkiego, dla którego miesiąc z ciepłą michą i zapierdzianą pościelą to będzie luksus trzęsie uszami, bo zawsze to