Wpis z mikrobloga

Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do tarczy żeby w razie czego wiedzieć jak strzelać do Ruska jak nie daj Boże zachce mu się wprowadzać Ruski mir u nas. Ja już ubrany to hasło powinno widnieć na banerach reklamowych wcrów w całej Polsce bo jakoś dziwnie tag #russiahateclub okazał się ciupciami które tylko szczekają przy budzie. Ubierajcie się więc bo ja już ubrany i gotowy poświęcić miesiąc czy trzy żeby móc wiedzieć jak bronić rodziny o domu przed ruską swołoczą.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
A.....n - Beka z Was. Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do ta...

źródło: comment_1670473536bXUdqrHcX7gmcxRXuIttBw.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja tam chętnie bym sobie poszedł postrzelać przez miesiąc do tarczy żeby w razie czego wiedzieć jak strzelać do Ruska


@Aquamen: Wielce prawdopodobne jest to, że przez te 30 dni prędzej dotkniesz ustami jajec kolegi, który Cię będzie gnębił, niż kałacha
  • Odpowiedz
@Aquamen: To jest bardzo nieodpowiedzialne i niebezpieczne podejście do kwestii bezpieczeństwa. Strzelanie do tarczy przez miesiąc czy trzy nie jest sposobem na przygotowanie się do ewentualnej wojny z Rosją. Wojna jest poważną sprawą, a nie grą w strzelanie, a wojna z Rosją byłaby katastrofalna dla wszystkich stron. Zamiast myśleć o strzelaniu, należy skupić się na pokojowym rozwiązywaniu problemów i unikaniu sytuacji, które mogłyby prowadzić do wojny. Nienawiść do innych ludzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Aquamen: ja to aż mam ochotę kocic te niedorajdy. Jeden gość mi pisał że on nie może spać bo boi się że go wezmą na ćwiczenia. Dorosły chłop. Btw dla mnie to sterowana akcja ruskich. Pierwsza która im wyszła od początku wojny.
  • Odpowiedz
@Aquamen: jestem #russiahateclub, pracuję na UoP i na ćwiczenia chętnie się udam, a jak będzie trzeba to i tłuc ruskich - jeśli przeżyję to będę gnoił każdego tchórza, który #!$%@?ł, będę domagał się dla tej bandy więzień/kar/ograniczenia wolności (bo to ja i mi podobni ją wywalczymy).
  • Odpowiedz
@Aquamen: narracja argumentow zmienia sie co chwile. Praca matka babka kot byly na poczatku. Teraz jest wolność i przymus.
Ano wolnosc, podstawowe prawo zagwarantowane przez Konstytucję. Bo przeciez o prawa chodzi, bycie wolnym w czasie pokoju, mozliwosc robienia czego sie chce, protesty, manifestacje itd itd
Nikt sie nad tym nie zastanawial w zyciu codziennym bo wolność kazdemu obywatelowi Polski nalezy jak psu micha. Ba, nawet w obronie Konstytucji byly zorganizowane
  • Odpowiedz
@GruszkaZembuszka: > Za prawami ida tez obowiazki, ktore ta sama Konstytucja opisuje. Jednym z podstawowych jest obowiazek obrony kraju.

No i już zostałeś wyjaśniony, ćwiczenia wojskowe, to obowiązek obrony kraju? Jeśli byłaby wojna, dobrze rozumiem, wszystkich jednakowo traktować, a nie połowę społeczeństwa zwolnić z obowiązku i się dziwić, że robi się polaryzacja w kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz