Wpis z mikrobloga

Zmuszanie ludzi na siłę do ćwiczeń wojskowych przyniesie efekt odwrotny do oczekiwanego - sprawi, że duży % ludzi będzie czuło niechęć do wojska i będzie szukało sposobu by się z tego wykręcić lub będzie obniżało morale innych.

Wojsko powinno być dla chętnych. Do tego powinna istnieć możliwość wsparcia obszarów wojska, które są dla nas interesujące. Mam 20kg nadwagi, jestem niemal ślepy i mam ze 20 innych poważniejszych problemów ze zdrowiem ale od prawie 15 lat pracuje w marketingu online i mam doświadczenie w prowadzeniu kampanii informacyjnych na szeroką skalę. Ale wojsko PiS zamiast dać mi szansę np. w PsyOps będzie próbowało mnie zabić robieniem pompek. :D

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 4
@LordSidious a ja jestem zdrowy jak byk mam 33 lata w dupie mam pobór i jakieś przysięgi, niech tylko wezwą to będę jak dzik szkole #!$%@?ł to.
CHYBA ŻE zapłacą mi z góry za poświęcony czas wg. Pensji. Proszę bardzo, pójdę chętnie bo nie jest to dla mnie wyczyn i problem żeby takie ćwiczenia jeśli sensownie zorganizowane odbyć, ale przymusowa przysięga która powoduje że jesteś aktywna rezerwa XD i ochłapy pieniędzy tka