Wpis z mikrobloga

nie no ale serio ten temat mnie #!$%@?. Ile razy trzeba debilom tłuc do głowy, że każdy ma inną sytuację i jest generalnie spora różnica między odbyciem takich ćwiczeń gdy jest się po szkole a gdy jest się w wieku powiedzmy 25+ i ma się już jakąś robotę i plany.

Że wbija ci kapitan państwo i #!$%@? bez powodu harmonogram gdy masz ważny projekt czy opłacone wakacje. No #!$%@?, wykopki litości.

Jeszcze GDYBY tej #!$%@? szopki z przysięgą na koniec nie było to może niejeden w tym ja chętnie by spróbował. Ale że przysięgając że będziesz osłaniał życiem ten karton (albo do pierdla na 3 lata XDD) otwierasz sobie furtkę do kolejnych ćwiczeń i golenia łba co rok XDD bo #!$%@? polskie państewko tak chce...

Jeszcze ten #wolski i chłopski rozum. https://www.wykop.pl/wpis/69354909/wycialem-dla-was-najlepszy-fragment-nowego-filmu-w/

normalnie szkoda ryja strzępić na niektórych urodzonych wojowników tutaj xD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 10
cały fakt, że werbuje się totalnie niezainteresowanych w czasie zerowego zagrożenia, zamiast próby zachęcenia ewentualnych zainteresowanych do służby... to już jest żart z armii, a jeśli ta sytuacja się rozwinie w kierunku w którym zmierza to cały ten kraj zwany Polską to parodia. Niech to tylko będzie gwóźdź do dużej trumny na wiejskiej, tyle sobie i Wam życzę.
jest generalnie spora różnica między odbyciem takich ćwiczeń gdy jest się po szkole a gdy jest się w wieku powiedzmy 25+ i ma się już jakąś robotę i plany.


@kebab_z_kota: Zasadnicza różnica jest taka, że większość wykopków już jest 25+, a że mają mentalność starej baby, to #!$%@? młodych jest dla nich OK xD
Jakoś kilka(naście) lat temu jak powoływali do wojska po szkole, to też nikt się nie garnął specjalnie
@kebab_z_kota: A myślisz, że wykop by protestował gdyby szkolenia były organizowane tylko dla ludzi zaraz po szkole? Albo nawet gdyby przywrócono im zasadniczą, na pół roku czy tam dziewieć miesięcy?
Ja tutaj widzę klasyczną panikę i RWD, a nie jakąś obronę wartości.
@bungaBunga ja protestowałbym choć przynajmnie ja jmiałem jasne zasady nie uczysz się to wojsko zaczyna się tobą interesować a nie teraz w pisowskiej konspiracji na zasadzie losowania.

Nawet przed wojną pisałem po to płacimy podatki aby mieć armię zawodową a że debile w PISu nie potrafią zachęcić ludzi do niej to czyja wina. Politykom już #!$%@?ło od tej wojny i się zachowują jakby jutro nas Rosja miała zaatakować. Mogli zrobić kampanię a
gdy jest się po szkole a gdy jest się w wieku powiedzmy 25+


@kebab_z_kota: A co, od razu po to można wzywać? Kończysz studia, chcesz w końcu iść do tej durnej roboty na pełen etat i wyluzować po latach stresu i braku wolnego czasu i wyjeżdżają ci z takim gównem że masz przyjechać nie wiadomo gdzie ani po co i wcielą cię przymusowo do wojska tak że co rok możesz zniknąć
@kebab_z_kota: > Jakoś kilka(naście) lat temu jak powoływali do wojska po szkole, to też nikt się nie garnął specjalnie - a wręcz przeciwnie, praktycznie każdy #!$%@?ł gdzie się tylko dało. Co ciekawe, widziałem znajomych, którzy wtedy #!$%@?, a teraz piszą, że powinno się brać zaraz po szkole

dokładnie- wtedy to pamietam mojego starszegp brata i jego kumpli, by uciec przed wojem to szli na studia typu technologia drewna, cokolwiek na Polibudzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kebab_z_kota: projekt w pracy czy opłacone wakacje to jeszcze pikuś. Wstaw się w sytuacji kogoś, kto prowadzi działalność gospodarczą, ma na utrzymaniu rodzinę i kredyt hipoteczny do spłacenia. Kogo obchodzi utrata dochodu przez miesiąc czy ew. utrata klientów. Kogo obchodzą zwykłe domowe obowiązki czy cokolwiek innego. Zapraszamy za 3 miesiące na poligon, elo.

Problem akurat prawdopodobnie mnie nie dotyczy (kategoria D), ale nie mogę po prostu w to uwierzyć...