Wpis z mikrobloga

Długi temat, w skrócie: zbyt małe SZ są podatne na straty osobowe. Zyt szybko nie są w stanie walczyć. Wojny rozpoczynają armie kadrowe a kończą mobilizowani rezerwiści.

Czyli Ty czy ja. Tak to niestety wygląda.


@wolskiowojnie: A czy nie można by w takim razie zwiększyć stanu osobowego armii zawodowej? Póki co wygląda to tak, że powołują na przeszkolenie, płacąc za to jakieś tam pieniądze, a MON rekrutuje programistów za okolice minimalnej.
Szkolenie w warunkach wojny jest niewydolne.


@wolskiowojnie: ale jakiej wojny? Na co chcemy szkolić tych mężczyzn?

Nagle widmo wojny jest realne? Rosja jednak ma zasoby by nas zaatakować? Białoruś jednak stała się potęgą militarną? A może Czesi jednak się pokuszą na korytarz do Królewca? Jednak nie możemy liczyć na pomoc jakiegokolwiek sojusznika?

Kiedy wydanie sequela: "Niespokojnie o wojnie"?
nic takiego tam strasznego nie było, to cięcie niepotrzebne, bo przeinacza wypowiedź. Dajcie spokój, wykop to #!$%@? miejsce, najpierw na jednego klaszczecie dupami, a potem na tego samego szczujecie za wszelką cenę.


@cyberchosnek: przecież masz tu sam jego odpowiedzi. Jak masz problem z czytaniem (niewidomy dla przykładu) to rozumiem.
@wolskiowojnie: ale ja zamierzam unikać chamsko zgodnie z prawem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest milion sposobów, a w naprawdę najgorszym razie jest służba zastępcza, bo moje pacyfistyczne poglądy nie pozwalają mi wziąć broni do ręki ;) Więc żadnych not do schengen nie będzie, zresztą przypuszczam że w takiej sprawie to by tam polaków wyśmiali XD

A żw nękająca sąsiadów? Chłopie, ja nawet nie mam adresu zameldowania, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@wolskiowojnie Twoim obowiązkiem było wywiązać się z rzetelnych podpisów pod książkami dla czytelników i wyszło bagno

I śmiesz mnie pouczać, że ja mam obowiązki wobec tego kraju, który mnie nie szanuje i od którego nic nie dostałem oprócz coraz wyższych podatków xD no to zap. Na te ćwiczenia skoro taki waleczny jesteś, czy może jeszcze rączka boli od podpisywania książki?