Wpis z mikrobloga

Problem nie jest w tym ze mogą nas przymusic do szkoleń....

Problemem jest to ze wkład mlodych mezczyzn temu kraju nie jest współmierny do tego co z tego kraju otrzymuje.

No bo tak na chłodno, co ma z tego młody bezdzietny facet 25-35 lat?

Roszczeniowe polki, brak szacunku, brak swiadczen, słabą sluzbe zdrowia, pozniejsza emeryture i najwiecej depresji i samobojstw popelnianych w europie.

Moze w koncu ktos poruszy to w koncu w mediach? Widze ze odbilo w drugą strone....
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #polska
  • 39
No bo tak na chłodno, co ma z tego młody bezdzietny facet 25-35 lat?


@ByczeqFernando: to że jest po 12 latach bezpłatnej szkoły, 5 latach bezpłatnych studiów, 8 latach PIT 0%, darmowych szczepieniach, darmowych lekarzach, kilkunastu latach ulg komunikacyjnych, w obiektach kultury, udzielonych stypendiów i pewnie dlugo bym jeszcze wymieniał xD

obowiązkowe szkolenia obowiązkowymi szkoleniami, ale z takimi wpisami to od razu załóżcie sekcję akrobatyczną fikołków bo byście chcieli ulgi do
@ByczeqFernando: a kto płacił za nich jak byli mali, skąd teraz dostają emerytury, być może mieszkanie spółdzielcze? Podliczyles kiedyś ile twoi starzy zapłacili w sumie w podatkach? Oszacowales ile by musieli zapłacić gdyby nie było publicznych szkół, lekarzy i całej reszty?

Bo jeśli nie to na jakiej podstawie piszesz to co piszesz xD
@ByczeqFernando: @bezprzypau: chłopaki, niech konkluzją tej rozmowy będzie to, że wasze #!$%@? w internecie absolutnie niczego nie zmienia bo (niestety) rację mam ja i zniesienia podatków chce jakiś niewielki procent bardzo młodych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) także jutro do roboty, podatki na koniec miesiąca się same nie zapłacą, a na jesień polecam przygotować garnek bigosu jak #!$%@? konfederację z sejmu ʕʔ
@powaznyczlowiek: Okej, to mogę się wypisać z tych tam powyższych twoich zapisów i nie płacić podatków? Ewentualnie fakturkę za studia poproszę, mogę spłacić, nie ma problemu. Bo służba zdrowia i tak prywatnie poza jakimiś tam podstawowymi wizytami, szkoła jest obowiązkowa i nie masz opcji się wypisać, szczepienia też. Zniżki na komunikację, obiekty kulturowe to nie wiem, może jakieś 500zł uzbierało się przez te 18 lat. Na obniżki podatków się nie załapałem.