Wpis z mikrobloga

jak juz maja wprowadzic slube wojskowa dla mezczyzn, to dlaczego nie sluzbe zastepcza dla KAZDEJ OSOBY ktora nie idzie do wojska? Niech te wszystkie kobiety w zamian pracuja w domach starcow, jako pielegniarki czy niech np wywoza smieci, przez dokladnie tyle czasu co facet na sluzbie.

Ja rozumiem ze jesli juz ktos ma bronic kraju to lepiej zeby mezczyzna niz kobieta. Ale z jakiej paki kobieta wtedy ma wolne?
Albo poseł czy radny? Nie może do wojska? To niech codziennie odbebnia 8 godzin prac spolecznych

takze prosze mi tu nie pisac o #!$%@? w rurkach bo to nie o to chodzi. co chwile przybywa nowych obowiazkow dla 30 letnich pracujacych facetow, a inne grupy spoleczne tylko dostaja kolejne rzeczy za darmo

#ukraina #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 15
@gharman: Ja mam pomysł. Stwórzmy system niewolnictwa aby każdy był nieszczęśliwy. Młodzi będą służyć starcom i ginąć. Tak jest! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamiast stanąć ramie w ramie podzielmy się równo i zróbmy z siebie niewolników.
@gharman: posłowie i radni muszą mieć ochronę przed służbą wojskową, w przeciwnym razie opozycja by dostawała "nieobowiązkowe" skierowanie w kamasze w wymiarze maksymalnym tak aby przypadkiem nic nie mogli zrobić.
@diamentovva: zajmować czym? Dziećmi? Jak wojna w oczy zagląda to nagle się o dzieciach przypomniało. W kraju, gdzie dzietność to 1.38.
Dobrze wiemy, że nasze Julki i Wiktorie dołączą do Yulii i Oksanek, które właśnie obrabiają na Instagrama kolejne fotki z ekskluzywnych zachodnich restauracji, a w najbliższy weekend pójdą na kluby aby odpocząć psychicznie od walki o wolną Ukrainę na tiktoku.
W końcu kobiety są najbardziej poszkodowane wojną - muszą rywalizować