Wpis z mikrobloga

Koroluk rozkręca imbę na twitterze o to, że ćwiczenia nie dotyczą kobiet i szkaluje posłanki lewicy. Good, good ( ͡º ͜ʖ͡º)
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa

P.S. Przypominam tylko, że lewica to nie partia za równouprawnieniem, ale za przywilejami kobiet. Jak jakiś facet jeszcze na nich głosuje- no to ogarnijcie się chłopy!

Lucider5 - Koroluk rozkręca imbę na twitterze o to, że ćwiczenia nie dotyczą kobiet i...

źródło: comment_1670420416dLAdaim6PSgitkUUv8EpJc.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
Czytam te wzburzone komentarze i mam wrażenie, że jedna rzecz wszystkim umyka: nasz potencjalny przeciwnik ma w dupie równość płci, prawa człowieka i inne wynalazki cywilizacji, jak tylko poczuje słabość to zaleje nas masą (zmobilizowanych na siłę) ludzi zaprogramowanych na zabijanie, grabież i gwałt. Musimy temu zapobiec, najlepiej pokazując siłę armii i gotowość do obrony całego społeczeństwa. Widać przynależność do tej lepszej części świata nie była nam dana na zawsze i za
  • Odpowiedz
@Lucider5: W dostępie do zawodu, edukacji, pozycji we władzach państwowych/samorządowych. W traktowaniu przez prawo. Tam jest miejsce na równość. Przede wszystkim "równość szans".

Jeżeli ktoś w ramach "równości" zamierza tworzyć parytetowe jednostki wojskowe, obniżając przy tym zdolności obronne i narażając więcej obywateli niż trzeba na śmierć - to przeciwko takiej "równości" zawsze będę.
  • Odpowiedz
@Lucider5: możliwe, że pewna część tak, ale i tak zdecydowana większość żołnierzy na froncie to będą mężczyźni. No i nie do końca widzę, jak zamierzasz weryfikować, która kobieta będzie silniejsza od mężczyzny. "Przejdź ten test sprawnościowy jak najlpeiej, a w nagrodę wyślemy cię na pierwszą linię?"
  • Odpowiedz
  • 0
@zobq nie, wystarczy wprowadzic obowiązkową kwalifikacje wojskową dla kobiet. I nadawać kategorie jak facetom, jak chora to d/e, jak zdrowa to a/b/c i do woja.
  • Odpowiedz
  • 0
@zobq no to np. Kat a kobiety będzie odpowiednikiem kat B. W faceta, i takie osoby będą przypisywane nie do jednostek strikte bojowych. Zresztą jak ktoś jest chucherkiem to też może siedzieć w czołgu czy bwpie, nie musi latać z karabinem po polach.
  • Odpowiedz
Kat a kobiety będzie odpowiednikiem kat B. W faceta, i takie osoby będą przypisywane nie do jednostek strikte bojowych


@Lucider5: Czyli w gruncie rzeczy wracamy do mojego pierwszego stwierdzenie: szkolenie wojskowe dla wszystkich, ale w czasie regularnej wojny tak czy siak to mężczyźni będą stanowić trzon armii. Kobiety będą pełniły rolę w innych służbach albo głęboko na tyłach.

Zresztą jak ktoś jest chucherkiem to też może siedzieć w czołgu czy bwpie,
  • Odpowiedz
@Lucider5: Czyli w gruncie rzeczy wracamy do mojego pierwszego stwierdzenie: szkolenie wojskowe dla wszystkich, ale w czasie regularnej wojny tak czy siak to mężczyźni będą stanowić trzon armii. Kobiety będą pełniły rolę w innych służbach albo głęboko na tyłach.


@zobq: ale w razie gdy faceci będą mieć obowiązek służby, to kobiety też powinny mieć taki sam obowiązek.
  • Odpowiedz
@Lucider5:

wiadomo, odkąd zrobił filmik jak jeździ po lewicy to zacząłem go obserwować i mówi ludzkim głosem. Nie wiem czy coś mu się zmieniło czy może zawsze taki był.


Wprawdzie nie siedzę w głowie Koroluka ale też mam lewicowe poglądy społeczne, więc może coś rozjaśnię.

To kwestia bycia konsekwentnym. Wierzę że wszyscy ludzie powinni dostawać w społeczeństwie równe szanse na życie, rozwój i poszukiwanie sensu w tym świecie. I powinniśmy ich
  • Odpowiedz
@Lucider5: a to sory za nietrafyny osąd, myślałem, że pisząc że polubiłeś koroluka dopiero po filmach na lewice, bo nie podobaly ci się filmy o konfederacji. Mamy tak jak mamy, na pewno nie zagłosuję na tych z mojego okręgu co są aktualnie w sejmie
  • Odpowiedz