Wpis z mikrobloga

Mirki, polećcie coś skutecznego na smród papierosów. Mamy niestety w biurze palacza i #!$%@? od niego dymem tak, że na wymioty się zbiera. Świeca antynikotynowa raczej odpada, bo bhp, ale jakiś automatyczny zapach może? Co jest najskuteczniejsze żeby postawić w socjalnym i zabić ten smród?
#pracbaza
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KHOT: Ten palacz musi się zacząć myć, prać ciuchy i palić na powietrzu. Ja palę, ale spełniam powyższe warunki i nikt mi nigdy nie powiedział, że jebię fajkami, ba ludzie często się nawet nie domyślają że jaram, dopóki z papierosem mnie nie zobaczą. To sprawa dla szefa albo HR, koleś musi zacząć dbać o siebie. Żadne uzdatniacze powietrza na dłuższą metę nie podziałają.
  • Odpowiedz
@Nessiteras_rhombopteryx: wiem, właśnie sam nienawidzę perfum waniliowych.

@ZygoteNeverborn: właśnie akurat z higieną nie ma problemu, bo nie czuć od niego zatęchłej wędzarni, na dodatek pali na zewnątrz, ale jak tylko wraca do biura, to ciągnie się za nim chmura syfu gdziekolwiek pójdzie. Palacze często mają tak przytępiony węch, że sami tego nie czują i im się wydaje że nie śmierdzą, ale każdy palacz śmierdzi, bez wyjątku i pranie
  • Odpowiedz
@KHOT: Jednym ze skutecznych sposobów na neutralizowanie smrodu papierosów w biurze jest używanie specjalnych dyfuzorów zapachowych. Dyfuzory te wytwarzają delikatny, przyjemny zapach, który może pomóc w maskowaniu nieprzyjemnego zapachu papierosów. Można też zainstalować wentylację lub klimatyzację w biurze, aby zapewnić cyrkulację świeżego powietrza i usunąć zanieczyszczenia z pomieszczenia. Innym sposobem jest używanie specjalnych odświeżaczy powietrza, które neutralizują zapachy i łagodzą ich intensywność. Warto również rozważyć możliwość rozmowy z palaczem i
  • Odpowiedz
@KHOT: Ten palacz musi się zacząć myć, prać ciuchy i palić na powietrzu. Ja palę, ale spełniam powyższe warunki i nikt mi nigdy nie powiedział, że jebię fajkami, ba ludzie często się nawet nie domyślają że jaram, dopóki z papierosem mnie nie zobaczą. To sprawa dla szefa albo HR, koleś musi zacząć dbać o siebie. Żadne uzdatniacze powietrza na dłuższą metę nie podziałają.


@ZygoteNeverborn: #!$%@?, bo wystarczy jeden
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: palacze nawet tego nie czują jak od nich #!$%@?, bo ich węch jest mocno stępiony. Ojciec piętnaście lat temu rzucił palenie, a niektóre rzeczy w warsztacie do dzisiaj jebią, bo smoła się tak głęboko wgryzła np. w jego torbę do laptopa czy plastikowe skrzyneczki na narzędzia.
  • Odpowiedz
@ZygoteNeverborn: Możemy siedzieć na zewnątrz, wiem co mówię. Z tym paleniem na zewnątrz i rzekomym brakiem smrodu, to jakbyś latał po oblodzonym rusztowaniu sto metrów nad ziemią bez zabezpieczeń, ale w kasku, więc bhp zachowane xD
Same łapska i głowa bezpośrednio dostają tyle dymu, że wystarczy żeby potem śmierdzieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KHOT: kup jakoś dezodorant i na bezczela psikaj go od góry do dołu jak wraca z fajki. Potem popraw po kilku minutach z komentarzem "nie, nadal od ciebie #!$%@? starym bosmanem".
  • Odpowiedz