Wpis z mikrobloga

Witam. Z tej strony Rafał, kiedyś Rafatus, teraz NewbornRafatus. Nowonarodzony, dlaczego? Zacznijmy od początku. Pamietam jak w 2018 roku zostałem zbanowany z przestrzeni publicznej za moje kontrowersyjne wręcz nieludzkie i niemoralne czyny i zachowania, które prezentowałem na internecie. Duży wpływ miał na to Sergiusz G. ps. Nitro. Wiecie co? Dziękuje mu za to. Nie upadłem na samo dno, ale w dno pukałem od spodu. Wiele od tamtej pory się zmieniło, a nauczyłem się, że najważniejsze dla mnie jest życie, ciężka praca i ta fizyczna i ta nad samym sobą. Pokora, rozwaga i dojrzałość. Nie spoczywam na laurach i nie obrastam w piórka. Jestem trzeźwym alkoholikiem i życzę wszystkiego dobrego, ale do rzeczy. Sergiusz G. ps. Nitro, od zawsze demoralizował i prezentował szkodliwe zachowania dla młodzieży, gdzie jego grupa odbiorców to głównie młodzież. Robił to świadomie i z premedytacją. Uważam, że ban dla tego człowieka jest słuszny, ale mimo wszystko życzę mu wszystkiego dobrego. Mam nadzieje, że skupi się teraz na rodzinie i na pracy nad swoją dojrzałością i zachowaniem. Może Sergiusz pora nabrać pokory i wkroczyć w dorosłe życie? Za pewne masz odłożone dużo pieniędzy i otworzysz jakiś biznes czy tam coś, a może nawet koledzy z rich zone pomogą ci odzyskać kanały, ale zastanów się i wyciągnij z tego jakieś wnioski na przyszłość. Co zasiejesz dziś… jutro zbierzesz. Do wykopowiczów: zaraz pojawią się komentarze i wpisy, w którym na sile będziecie próbować przypomnieć mi moją przeszłość, zanim zrozumiałem, że nie warto. Nie musicie. Doskonale wszystko pamietam i tym ludziom którym krzywdę zrobiłem to przeprosiłem i moje czyny staram się zadośćuczynić i zadośćuczyniam, a sobie… sobie wybaczyłem wszystkie krzywdy, które sobie zrobiłem i cieszę się, codziennie, że wstaje rano do roboty, jak zwykły normik. Cel uświęca środki, a praca uszlachetnia. Miłego dni i wszystkiego dobrego życzę, nawet ludziom, którzy nadal mnie nienawidzą. Dzisiaj środa, tydzień się przepołowił zaraz niedziela i odpoczynek. Smacznej porannej kawy czy herbaty. Pozdrawiam serdecznie.
#nitro #patostreamy #rafonix #famemma #polskiyoutube
Rafatus69 - Witam. Z tej strony Rafał, kiedyś Rafatus, teraz NewbornRafatus. Nowonaro...

źródło: comment_1670388418hsOR9O3hq4pmaE8r7er9QV.jpg

Pobierz
  • 56
@Wariacik_Sztosinger: Na moim tiktoku z 3 tygodnie temu połączyłem się z nią i były dwa streamy. Z poniedziałku jeszcze było w miarę Ok, ale we wtorek już nie wytrzymałem jej odzywek w stosunku do mnie i wyszedłem z tego live. Tydzień temu została usunięta z tiktoka. Nie chce z nią mieć kontaktu, to lepsze dla nas dwojga. Proponowałem jej, że opłacę jej terapie i pomoge znaleźć prace, jak widziałem się z
@Rafatus69: chlop dorzuca swoje zdjecie do komentarza. Nic sie nie zmieniles i nie zmienisz. Jako alkoholik nadal nie wiesz, ze nawet picie wody z kufla jest bledem. Mozesz nabierac na te marne zagrywki spasinskiego ale nie osoby, ktore doskonale pamietaja twoja tworczosc. Ciagle probujesz znowu gdzies zaistniec ale nic nie zaoferujesz soba, chyba ze wrocisz do pelnowymiarowego chlania i znowu bedziesz ladowal Marlenke, ciosami w kask. Ewentualnie przestaw wajche z pozycji
@BoooG: To są Twoje ograniczenia, nie moje użytkowniku sympatyczny. Udowadniam i istnieje dla siebie, nie dla Ciebie. Jak Rafatus był dla wszystkich to NBR dla wszystkich nie jest. Nie znasz mnie, tylko tak Ci się wydaje. Jak każdy użytkownik forum, mam prawo wyrazić swoje zdanie. Swoje zdjęcie wrzucam z wiadomego powodu. @Fabriczo oczywiście, że kusi. Mam narzędzia, żeby z tym sobie radzić. Dla niektórych to może wydawać się śmieszne, ale mi
Rafatus69 - @BoooG: To są Twoje ograniczenia, nie moje użytkowniku sympatyczny. Udowa...

źródło: comment_1670390032N9xroErVXv8IlaP8SqodEo.jpg

Pobierz
@marek199543: on ten belkot regularnie uskutecznia i sa tacy, ktorzy sie na to nabieraja. Chlop przestal pic, potem wrocil, potem znowu rzucil i poszedl w strone dragow. Tak, ziolo to narkotyk i od tego tez sie uzaleznil. Chce isc do przodu, a caly czas wraca do przeszlosci i gadce o trapezoglowej. Gdyby on sie chociaz troche zmienil, to by zniknal z neta i robil swoje ale on wciaz liczy, ze wroci
@Rafatus69: Rafalku sympatyczny, wiem wiecej, niz ci sie wydaje. Opowiadaj jak czesto masz psychoterapie, jak kroki podjales, zeby wyjsc wreszcie z tej przeszlosci? Nie zmieniles sie nic i kwestia czasu jest jak wrocisz (znowu) do chlania. Przypomniec ci twoje strimy, gdzie juz po "dobrej zmianie" mowiles widzom, ze wyszedles na prosta, a potem zaliczales gleby na kafelkach? Przypomniec ci co mowiles o zielsku? W dupe sobie wsadz te swoje zdjecia, mnie
@BoooG: Tak się składa, że od 9 maja br również nie pale. Nie wiesz na co liczę misiu kolorowy, ja mam stabilne zatrudnienie w dobrej firmie na zachodzie i to mi wystarczy. Nie chciałbym bym, żeby mój główny dochód płynął z Stream itp. Bałbym się, że popsuło by mi to głowę, jak wtedy. Nie zniknę z internetu. Wartości, które wprowadziłem w moje życie, dojrzałość i progress który zrobiłem oraz przelewanie tego