Wpis z mikrobloga

Witam. Z tej strony Rafał, kiedyś Rafatus, teraz NewbornRafatus. Nowonarodzony, dlaczego? Zacznijmy od początku. Pamietam jak w 2018 roku zostałem zbanowany z przestrzeni publicznej za moje kontrowersyjne wręcz nieludzkie i niemoralne czyny i zachowania, które prezentowałem na internecie. Duży wpływ miał na to Sergiusz G. ps. Nitro. Wiecie co? Dziękuje mu za to. Nie upadłem na samo dno, ale w dno pukałem od spodu. Wiele od tamtej pory się zmieniło, a nauczyłem się, że najważniejsze dla mnie jest życie, ciężka praca i ta fizyczna i ta nad samym sobą. Pokora, rozwaga i dojrzałość. Nie spoczywam na laurach i nie obrastam w piórka. Jestem trzeźwym alkoholikiem i życzę wszystkiego dobrego, ale do rzeczy. Sergiusz G. ps. Nitro, od zawsze demoralizował i prezentował szkodliwe zachowania dla młodzieży, gdzie jego grupa odbiorców to głównie młodzież. Robił to świadomie i z premedytacją. Uważam, że ban dla tego człowieka jest słuszny, ale mimo wszystko życzę mu wszystkiego dobrego. Mam nadzieje, że skupi się teraz na rodzinie i na pracy nad swoją dojrzałością i zachowaniem. Może Sergiusz pora nabrać pokory i wkroczyć w dorosłe życie? Za pewne masz odłożone dużo pieniędzy i otworzysz jakiś biznes czy tam coś, a może nawet koledzy z rich zone pomogą ci odzyskać kanały, ale zastanów się i wyciągnij z tego jakieś wnioski na przyszłość. Co zasiejesz dziś… jutro zbierzesz. Do wykopowiczów: zaraz pojawią się komentarze i wpisy, w którym na sile będziecie próbować przypomnieć mi moją przeszłość, zanim zrozumiałem, że nie warto. Nie musicie. Doskonale wszystko pamietam i tym ludziom którym krzywdę zrobiłem to przeprosiłem i moje czyny staram się zadośćuczynić i zadośćuczyniam, a sobie… sobie wybaczyłem wszystkie krzywdy, które sobie zrobiłem i cieszę się, codziennie, że wstaje rano do roboty, jak zwykły normik. Cel uświęca środki, a praca uszlachetnia. Miłego dni i wszystkiego dobrego życzę, nawet ludziom, którzy nadal mnie nienawidzą. Dzisiaj środa, tydzień się przepołowił zaraz niedziela i odpoczynek. Smacznej porannej kawy czy herbaty. Pozdrawiam serdecznie.
#nitro #patostreamy #rafonix #famemma #polskiyoutube
Rafatus69 - Witam. Z tej strony Rafał, kiedyś Rafatus, teraz NewbornRafatus. Nowonaro...

źródło: comment_1670388418hsOR9O3hq4pmaE8r7er9QV.jpg

Pobierz
  • 56
@elukubracja_depresji: Siedzę na discordach związanych z uniwersum Eli Gawin, w zasadzie to siedziałem, ale teraz mam w planie otworzyć swój dla ludzi z problemami. Powiedz mi wymagasz ode mnie, że jeśli ktoś będzie na mnie pluł, to będę mówić, że deszcz pada, bo się „zmieniłem”? Czy ja tam kogoś gnębie? Bo nie daje się wyzywać i dojeżdżać jak to zawsze ze mną było? Bo trzymam ludzi z tamtego towarzystwa w bryzy
@jedenastywrzesnia: Znaczy wiesz mi nie zależy tak jak kiedyś, żeby za wszelką cenę komukolwiek cokolwiek udowodnić. Grunt, że sobie sobie udowadniam codziennie, podnosząc przy tym morale. Ja jestem w moim życiu dla mnie najważniejszy i robię tak, żeby mi było dobrze oraz żebym innym ludziom krzywdy nie robił. Wejdź sobie na moje social media, jeśli chcesz. Tam o tym wszystkim mówię bez owijania w bawełnę. Link (No profit) z wszystkimi social
@Rafatus69: heja Rafał. Ciesze się, że mnie poznałeś, ale chciałem zaznaczyć że jestem wszystkim, tylko nie twoim stalkerem. Twoje życie prywatne, którego z resztą za dużo nie masz bo udostępniasz je w necie na prawo i lewo mam głębokow dupie, dlatego nie znajdziesz mnie na discordach i grupach gdzie jacyś idioci się #!$%@?ą w twoje życie.

Ja za to jestem ogromnym fanem twojej sztuki nowoczesnej, a nie twoim. To jest taka
@Rafatus69: Kiedyś trafiłem na Twój film o zmianie i naprawdę myślałem, że Ci się udało, trzymałem kciuki!
Ale twierdzenie, że duży wpływ na to co robiłeś miał Nitro to zwykle #!$%@? i próba podłapania atencji, wiedząc że część wykopu Cie poprze.
Twoja chwilowa kłótnia z mlekołakiem nie wpłynęła na to, że piłeś do odcinki, dłuuugo przed wymianą zdań z nitro już robiłeś pod siebie, więc cytując klasyka 'Co Ty #!$%@?..' Nie