Wpis z mikrobloga

@Nervva: jak laska jest ładna to będzie dalej ładna, jak jest brzydka to będzie jeszcze bardziej ch*jowo wyglądać, u faceta zawsze będzie ch*jowo. Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłem. Aha, orzeczenie ładna/nieładna nie może być wydawane przez samą zainteresowaną/rodzinę zainteresowanej/psiapsiuły zainteresowanej, a najlepiej spytać losowych ludzi w necie, inaczej nie dostaniesz szczerej odpowiedzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nervva rozumiem. Skoro pytasz- moim zdaniem taki tatuaż w stylu blackout nic nie wnosi. Nic to o Tobie nie mówi, nie jest żadną formą sztuki. Lepiej już wybrać coś co lubisz, motyw z jakiegoś filmu, książki, muzyki i to umieścić na skórze. Coś co jest z Tobą związane.
  • Odpowiedz
@Nervva: Blackouty robią ludzie, którzy perwersyjnie lubią jak ich boli. Sam bym nie zrobił, ale szanuje. Ostatnio widziałem jak babeczka białym tuszem tatuowała sobie wzór na blackoucie. Fajny efekt.
  • Odpowiedz
@Nervva:
Najpierw zastanawiałem się, co wartosciowego jest w dyskusji, że laska nałożyła na rękę kawałek pończochy :D

Nie widzę w tym żadnych walorów estetycznych. Znaczenia i symboliki trudno też tu znaleźć. Nie rozumiem koncepcji takiego tatuażu, bez sensu. Ale jeśli ktoś uważa że to mu pomoże do szczęścia, to czemu miałby sobie nie strzelić coś takiego?
  • Odpowiedz