Wpis z mikrobloga

Tak słyszałem o perm banie dla Nitro. Co mogę powiedzieć na ten temat... No jak wiecie nasze drogi z Nitro już się rozeszły. Mogę nawet ujawnić, że tak jak zresztą Sergiusz chciał kontrakt między nim a Fame został rozwiązany. Wiesz gdzieś tam mogę powiedzieć, że byłem częścią tej dramy. Ja już się też od tego odcinam. Nie wiem co on tam będzie dalej robił. Ja już się na jego temat wypowiadałem. Mówiłem co tam mi w nim nie pasuje, ale wiesz gdzieś tam to się rozeszło. To była tak można powiedzieć kulturalna drama, ale ja generalnie już wtedy zwracałem można powiedzieć uwagę na to wiesz że on nie kontroluje swojej agresji i tak dalej. Teraz jak umowa między nim a federacją jest już rozwiązana to nic nas nie łączy więc wiesz tak naprawdę to już jest jego sprawa. Nie sądzę też żeby nasze drogi się miały jeszcze w przyszłości jakoś połączyć. Raczej wiesz mieliśmy tam to spięcie, ale wyszło na to że każdy pójdzie w swoją stronę. A co do jego zachowania to myśle, że każdy wie jaki Nitro jest, na czym zbudował swoją postać czy swoją popularność i możliwe, że to gdzieś tam się po prostu kumulowało przez lata i musiało teraz wybuchnąć. Bo wiesz, on tam się wykręcał że nie tylko on kiedyś tworzył taki content. Mówił tam też coś o mnie, że ja promowałem patologię, ale każdy chyba wie, że Nitrozyniak na tym zbudował głównie swoją karierę. Ja pewnie też coś tam nie raz robiłem czego nie powinienem, ale stary no myśle że ja czy tam Isamu to też nie ta skala. Wiesz on przez to jaki był to narobił sobie dużo wrogów i może to też sprawiło że go dostał tego bana nie? Nie chce już też o nim mówić bo tak jak mówiłem nasze drogi się rozeszły i myśle, że to ostatni raz kiedy się do niego odnoszę. Dobra w sumie to tyle.
#famemma
Pobierz
źródło: comment_1670368699pr7nRwL4aq9E9ds2RZhxMW.jpg
  • 3