Wpis z mikrobloga

Jeżu () Zamówiłam ciemno brązową włóczkę zamiast czarnej i musiałam zrobić drugie zamówienie do #wykopaka xD Oby mi się wena twórcza nie skończyła przed końcem tygodnia. Ale za to zamówienie z Empiku będzie jutro!

A jak Wasze przygotowania?
  • 11
@Kinja: przeanalizowałam list odbiorcy pod kątem wszystkich punktów zaczepnych, wydaje mi się, że większość mam objętych jakimś upominkiem (niestety w jednym dużym temacie brak mi wiedzy nazwijmy to fachowej i chyba odpuszczę go, żeby nie kupić badziewia)... ale jak patrzę na listę wszystkich przedmiotów to mam poczucie, że ogólnie to jakieś wszystko słabe ( ʖ̯) może dlatego że odbiorca wydaje mi się spoko ziomkiem i
@Kinja: Kurde ja miałam dzisiaj wszystko zaplanować i kupić ale mnie choroba rozłożyła… Jutro się za to chyba wezmę. Do końca tygodnia chce już wszystko mieć pozamawiane (,)
@Kinja: mam już na oku parę rzeczy, ale zakupy będą pewnie dopiero w weekend. Obecnie mam nocne zmiany w pracy plus remont w domu, który zakończy się w okolicy weekendu i wtedy na spokojnie będzie można wziąć się za wykopakę :)